Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz Hieronymus #12 üzenetére

    Tekintettel, hogy a példát a poszt írója hozta fel, így az érvelési hibával való érvelésed érvelési hibának tekintem. :)
    Egyébként pedig pont ez a lényeg, hogy nem mindenki tartja be a szabályokat, lehez rossz az útminőség, tüsszenthethetek egy akkorát, hogy behunyom a szemem és máris ott tartunk, hogy ha 50-nél mentem volna megálok, ha 65-el mentem, akkor csikorgó fékekkel ~40-el nekicsapok az előttem lévő ojjektumnak. Ha az egy autó, akkor tényleg csak beZIPelem a csomagtér tartalmát. De mi van, ha egy robogós fekszik el az orrom előtt egy kátyú miatt? Az már pár évnyi kigyúrt keménylegények általi se......berakást ér a BV-nél.

    A KSH statisztikái szerint is a gyorshajtás okozza a legtöbb személyi sérüléssel járó balesetet évek (évtizedek?) óta.

    Egyébként pedig járműtől függetlenül mindannyian közlekedők vagyunk, mind oda akarunk érni valahova és lehetőleg épségben vissza is érni. Mindenkinek megvannak a maga kisebb nagyobb stiklijei. Abszolút vagy relatív gyorshajtás, piroson áthaladás, random helyen az úttesten keresztbegyaloglás (késő éjjel cikkcakkban), járdára parkolás, bliccelés, világítás szakszerű ellenőrzésének elmulasztása induláskor (de utálom a "félszemű" autókat az éjszakában)...
    De ha a saját szabálytalankodásunk nem zavar, akkor másé miatt miért kell dühödt blogposztokat írni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák