Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darkarthur

    senior tag

    Sziasztok!
    Én 4 hóapja vagyok szingli. 2,5 év után lett vége napra pontosan. Előtte nagyon csajozós voltam, most pedig vmi olyasmi életérzésem van, mint a cikk írójának, de azért nem adom fel.
    Kicsit még belevagyok betegedve a szakításba, sőt! Főleg mert úgyérzem én még mindíg szeretem őt, azon túl is, és attól függetlenül, hogy mennyire kibabrált velem. Elakarja hitetni, hogy én szakítottam vele, így akarja megnyugatni magát, közben már ottvolt neki, (akárki akármit mond) -> izetlen, hozzám soha felnem érő csávó... hát, de nem fogom én magamat tönkretenni ez miatt, önbizalom, ez kulcsfontosságú ahhoz, hogy az ember boldog legyen, és barátok, akik mindíg otvannak, ők nem jönnek mennek..
    Am, nem tdom ki említette, de tényleg jódolog eljárni edzeni :) Lehet h nagy divat lett, de nekem pl. életmódommá vált, és ott letudom vezetni az energiát, na meg POWER van :D
    Senki ne adja fel, az erő velünk van, és valóban nem a számítógép seggébe kell bújni, menni kell, hajtani, habzsolni az életet, na persze ésszel!

    Samsung S23 Ultra 5G

Új hozzászólás Aktív témák