Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dave™ #61 üzenetére

    Nem idegesítő, csak érezni kell a ritmusát. :)
    Bankban több terem is van több irányzattal, bár rocker fazonoknak valóban nem ajánlanám. A cigifüstfüst (ami a táctérre nem is jellemző) pedig nem tévesztendő össze az alap diszkófüsttel, aminek az az elsődleges funkciója, h a fények csóváját láthatóvá tegye, ez által a jónép jólérezze magát. (Bocs, van egy fénytechnikus sulim is.) Persze soha senki nem fogja azt mondani, h azért megyek egy buliba, mert szeretem a színes fénycsóvák cikázását, de a tudatalattija azt súgja, oda menjen ahol látni a fénycsóvákat is, mert a diszkó vezetősége nem a füstfolyadékon akar spórolni.
    A 15 évesek közt pedig valóban nem kell komoly kapcsolatot keresni, bár lehet találni. Én csak azt kérdezném, h mit csináltál eddig? Mert ha jól értem nem volt túl sok "csajod", de egyből a nagy Ő-t keresed. Ha csak várod akkor sosem fogod megtalálni.

    Én sem voltam mindig csajozós típus. Lehet, h ez jön le, de most sem vagyok. Viszont hagyom magam "felszedni", ha valaki meg akar ismerni, nem fogom csak azért visszautasítani, mert fiatalkorú. Egy 5 éves, és egy másik 3 éves kapcsolat után talán elmondhatom, tudom mi az, együtt élni a nagy Ő-vel. Reggelente Mellette ébredni, nappal Vele lenni, este pedig addig simogatni amig el nem alszunk egymás karjaiban. Aztán mikor elhagyott lettem akkor mégis mit csináljak? Persze, keresem az igazit, bár már kétszer is azt hittem megtaláltam.
    Most élvezem, h olyan fiatalnak néznek, h nem akarnak kiszolgálni alkohollal (többször előfordult már), pedig 30 körül vagyok. :Y ...huhh, mi?
    Van egy fiatal lányokból álló társaságom, velük járok szórakozni, mozizni, kiállításokra (pl Bodies), Halászbástyához, plázázni, szoliba, pancsizni strandon, Mekiben hambizni, befestjük egymás haját, megírjuk a leckét, elmegyünk fagyizni, pizzázni, megmondom ha egy ruha nem áll jól, kielemezzük a Cosmopolitant, nézünk romcsi filmeket dvd-n, mindig van nálam pzs, a vállamon el lehet sírni, h a legutóbbi csávó milyen szemét volt, szeretjük simogatni egymás cicáit, elmegyünk együtt Tüzijátékot nézni, Budapest Parádén együtt élvezzük a színeket, együtt érezzük a lüktetést, kifekszünk egy plédre, és hanyatt fekve átkaroljuk egymást, közben nézzük a Hullócsillagokat, meg olyat is csinálunk amit nem írok le, mert ahogy végignéztem a hozzászólásokat, eretnekséggel vádolnának érte. Hát igen, fiú haverjaim nem nagyon vannak, inkább ilyen csajos típus vagyok.

    Ti meg itt keresitek az igazit, tiszta emo feeling a topic.
    Azért kívánom, h találjátok meg, de azért közben ne felejtsétek el élvezni az Életet, mert úgysem fogjátok túlélni.

    (Hogy ezért az írásomért Verustól mit fogok kapni.)

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák