Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz schawo #254 üzenetére

    Igazából nem neked céloztam hanem egy általános mintát próbáltam ezzel a kis mondattal felvázolni ami sajnos elég széles körben elterjedt.

    Nekem is volt olyan gép ami linux alatt tragédia volt, holott sima netezős gépnek még a legmezeibb linux is elég lett volna de nem, helyette ment rá win. Benne van, mint ahogy nálad is kellemetlen a hangkártya, de csak hogy legyen egy kis ontopik is azért a W10 is tud meglepetéseket okozni. FCU után nálam csak a fent említettek jöttek elő, de láttam olyat is hogy megint előkerült a nem működik a start menü/cortana/egészUWP úgy ahogy van, defender másnál is ki-be kapcsolgat mint a vadmarha (pedig semmi harrharr nincs a gépen), illetve a szokásos hajnali 3-as elindulás is visszatérni látszik. Oké, erre spec van megoldás, eszközkezelő, energiagazdálkodás, pipa ugyan nincs bent (szóval nem ébreszthet), de beteszem, leokézom, megint megnyitom, kiveszem, utána jó. Mi ez ha nem taknyolás? Ilyet linuxon utoljára 2010 környékén tapasztaltam. Rohadt mérges tudok lenni ilyenkor az MS-re. Ugyanitt tudom hozni hogy most ebben a pillanatban a gépem közölte hogy visszaállította az alapértelmezett PDF olvasót edge-re holott a kutya nem kérte rá. Pedig idle-ben állt a gép, se PDF nincs nyitva, fut egy chrome meg egy spotify és ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák