Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kafa. #5993 üzenetére

    Nekem is piszkálja a pofám,de jobbára csak ilyen sörös akciókkor...pedig ugye a folyadékbevitel megvan...igaz az 1 doboz piros főnix elszívása sokkal durvább volt a bűzt leszámítva is!
    A szájszárazság megvan...bár gondolkodtam azon is,még nem próbáltam,hogy esetleg pici víz a levesbe nem javítana-e ezen,de sosincs kedvem esetleg "elrontani" egy patronnyi levest se :DDD
    Mert ugye "elvileg" a régi receptekben volt szó VG esetében víz hozzáadásáról is,én sose tettem bele...
    Ami jobban zavar,az az elillanó íz.Nem tudom,miért nincs valami olyan adalék,vagy ízek,ami meg is marad.Pár mp múlva csak emlék,de a mentolos is ilyen.Mintha "birizgálná" az ízérzést,DE ki nem csapódik az aroma,nem marad az emberben...én szívnék ilyen cuccost legalább napközben,hogy az érzet legyen tartósabb,ok,ha az ember nem akar "maradandó" nyomot,hogy e-zik,jók a sima levesek.De nekem nagyon hiányzik az egész "utóélete",hogy félóra és 1mili folyadék után is pár mp-el felejtős az egész.Tényleg csak az a megoldás,pl.sörözéskor,füstölgők között,társaságban,ha tolja az ember folyton...HA nem akar rendesre rágyújtani ugye...melóban meg alap lenne,hogy tartósabb ízzel lehetnetényleg rendszeres,de cigiszerű adagos használat.Mert ugye visszaüt,hogy nincs meg a "cigiszünet-élmény",márcsak a ki nem ballagás miatt sem.
    Egyébként a Magnum pont hogy szinte közvetlen gőzt ad...inkább kellene megpróbálni valami alsószálasabbat,pl.Bud,talán Minimizer...mert a "meleg gőz" is épphogy langyos tulajdonképp.És én is használom a Magnumot,hát mindent lehet ráfogni,csak hogy hűvös,azt nem.És ki kéne próbálnod fém drip-tippel,ami megintcsak hűti a gőzt...Én Ming Drip-tippel(a váza alakú) használom,ami ugye pont a töve felé elég nagy,és így még a száj sem melegíti át.Igaz lehet fagyban odafagy a számra :DDDDE a gőzt azt hűti,kondenzel is sokkal jobban,mint egy műanyag drip.A Bud meg ugye eleve hosszú gőzcsatorna+a szipka...iagz az kicsi tartály,és kényes jószág.A magnumra pedig érdemes,mégha kicsi is a fogyasztás,egy kis David tank.Mert hűvös pótlás folyamatosan,és a lötyi maga hűti az egész patront!Magában jól átmelegszik ám már ciginyi slukkra...Pedig én pluszban stabil 3.7-es akksiról is hajtom...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák