Keresés

Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz wwenigma #5308 üzenetére

    Szerintem amúgy túl híg a lötty mert a sapka rendesen lenyomja a szilikongyűrűt.Azt is direkt megigazítottam mert erre gondoltam én is.100% PG szívok most jelen pillanatban szóval szerintem itt lesz a gebasz.Majd holnap megpróbálom 70 30 ban bekeverni aszt meglátjuk.
    Mindenesetre meglepett hogy reggel 11 kor kezdtem el szívni és most lemerült egy 20 perce.Azt hittem tovább bírja bár 3 patront szívtam ki belőle Helixel üresre.Szóval 3 patront bír ki kb 1 töltéssel.
    Más....

    Kérdeztem itt hogy jó e a joey 510 fali töltője az ego hoz többen mondtátok hogy igen.Feltettem tölteni most a fali töltővel és iszonyat átforrósodott a töltő olyan 40-60 fok körül lehet ez normális?
    500mA es 0.5V os rendes joey 510 fali tehát amit a konektorba kell dugni(mert az usb töltője ugye 420mA es) töltőről beszélünk.Illetve az hogy kb már 3 perc után elkezdett felváltva piros zöld villogni a töltő és azóta is.Mintha azt olvastam volna hogy ez nem jó vagyis hogy akkor villog piros zöld fény váltakozva a töltőn mikor már nem kell az aksinak annyi áram...
    Valaki mondana valami okosat ezzel,nektek is így tölt?

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Aktív témák