Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xero #2520 üzenetére

    Jó tudni...mert ugye a hisztit olvasni pl.fórumon,hogy nem ljött meg a lötty,stb...pedig logikusan vesz az ember egy doboz gyenge blázt,és holnap is lesz nap alapon...itt meg ott az ecigifórumon az SOS-térkép,hová lehet menni lötyit kunyerálni,stb :DDD
    Szóval bíztam benne,hogy visszafelé sem rosszabb a helyzet.
    Mondjuk nekem is ott a kis cigi,piszkálni az piszkál,hogy itt a szett 1 hete,mellé 4 ocsmány folyadék,a kövi készlet meg ki tudja,mikorra,ha már ennyit áldoztam erre,akkor jó lenne eldőlnie,kuka-e vagy reménysugár.Mert a kicsi cigivel elég gáz fenntartani a normális élményt.
    Igaz kaptam vaterás aukció-címet,ahol ELVILEG az e-health-ban levő lötyit lehet venni.CSAKHÁT az 40 ml,és 3 rongy postával.És mi van,ha mégsem az,hanem az is valami szörnyűség...garancia semmi.
    Emiatt is rendeltem most vagy 7-8 féle ízt,kisebb kiszerelésben.Csakhát lenne meg...a vaterásat,bár jó tipp,de egyelőre hagyom,a cuccosban eddig benne 1 havi cigim ára,és még szipákolni sincs mit nagyon.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák