Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Remus389 #11059 üzenetére

    Kérdés,ha már többen Spinner,Vari-Go...ezek a tekerős akksik jelzik a töltöttséget,vagy egyszercsak villogni kezd és kész?Olvastam már többfélét erről,van,amire írják,hogy színváltós a gomb,stb...de nemigen tudni konkrétumot,még Bleki tesztvideóiban se igen láttam szót erről...

    Igaz én kijelzős dologra hajtok,mert 1.pontos fesz és nem kopik valami poti+ugye modba kellene,oda meg már az ember beleadna apait-anyait,amit a mérdt enged...
    Sajna ami olcsón lenne,az ilyen Lavatube-szerű cuccok mind nagy átmérőjűek,én viszont 14650-re alapozok,kell a vékonyság.Nomeg Tox Cannon-om van,ami kábé egy OLED-es kijelzős Lava,órával,stb,de ugyanúgy 2.5A áramkorlát,ami elég is lenne...de annak is nagy a panelja,ugye.Nomeg kutya baja sincs...csakhát nekem ez a mod-vastagság...még 18350-es hüvellyel is túl nagy.Patronom sincs pont ezért nagy.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • 8HAA

    tag

    válasz Remus389 #11059 üzenetére

    Van eGo Twist akkum is (ugyan az mint a spinner) az hibátlan csak nem látni rajta a töltés állapotát.
    Ahogy írtad nem kell több, szerintem minimum az kell mivel stabilan tudja tartani a manuális beállítást.
    Ego V V2 mega precizebb beállítást tud és 500,-ft -al volt drágább a twist-nél de hibás sajnos.
    Kifogtam egy rossz szériát :F

Aktív témák