Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz Wendelke #5285 üzenetére

    Nem szörcsög!Fogtam megjött feltöltöttem levessel majdnem maxra olyan 1,5 ig megforgattam vártam vele üresben szívogattam hogy jól levegőzik e aztán rátekertem az aksira majd ott is szívogattam meg fújtam....
    Ráizzítottam szívtam 8-10 slukkot majd zsebre dugtam úgy hogy a szipka volt a lábfejem felé és elindultam a barátnőmhöz megmutatni mit szereztem :DDD
    Ott elővettem a zsebemből és csurom egymerő leves volt a patron az aksi minden.Megtörölgettem meg minden aztán fogtam összecsavartam újra ugyanúgy izzított is meg minden párat beleslukkoltam aztán széttekertem a patront és láttam hogy a patron alja a menetes rész meg az aksi belseje is nedves de inkább a lecsapódott pára volt mint a liquid,és azóta is olyan szinte megtörölöm és egyet slukkolok és már újra olyan.

    De pont azt néztem Hondapapi videójában hogy mikor tisztítja ő se nagyon törölgeti le róla az ioncserélt vizet hanem egyből feltekeri az akura és már izzítja is....nem tudom :(

    Vilmaboy: Ez hosszú üvegszálas.De mintha a patron alján levő lyukból folyna a pára nekem olyan.
    Ja és amúgy ez V2.1 nem V3 sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Aktív témák