Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz uniqm1 #4444 üzenetére

    Lehet hibás...megoldani egyébként egyszerűen úgy lehet,ha veszel egy normál eGo elektronikát bele,vagy apróhirdi,stb.útján szerzel egy akksihibás eGo-t és átrakod az elektronikát például.
    Egyébként nekem eddig annyi a tapasztalat,bár nem ECHO,de a stabil akksik már kezdenek izélni pl.a dual coil LR-ektől,ami nálam úgy jön ki,hogy a gomb elengedése után is tovább izzít 1-2 mp-el az akksi néha...igaz ez nem stabil eGo akksival is kijön,de a patroni is 1.4 ohmos,sajna ilyen járt a DCT mellé,még lusta voltam szerezni valami normálisabb DCT belet,mert amúgy tetszik a patron.viszont 1.8-as patronnal eGo-D LED és stabil eGo,nem stabil eGo akksival semmi probléma nincs,mondjuk az élmény miatt a stabilomon csináltam elektronikacserét(600ft volt "akciósan" a vadiúj kis festéshibás akksi,persze garral,ígyis alatta vagyok a kínai árnak is a +1000ft-os elektronikával...),nem is volt más gond utána se,csak az említett.Bár vicc,hogy a dual lr-t mi a pöcsnek találták ki,és miért alap egy DCT tankhoz,ha mégha hiba nincs is,de a feszültségesés miatt eGo-n lehetetlen profitálni belőle,kizárólag "puritán" elektronikamentes modon ér valamit az egész.Tox Cannon alapból tilt már 4V körül vele,de nem is kínzom...

    elektronika pl.itt lenne...ha lenne épp,innen vettem:
    http://ecigi.shop.hu/spd/AD-EGO-ELEKTRONIKA5LOCKOS/EGO_ELEKTRONIKA_42v

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák