Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bojtos.arpad #4116 üzenetére

    Legjobb cucc,ha nem a TH a legfontosabb.Én íz-fan vagyok,és ez remek ízt ad,nem ég meg soha,de ha égetni kezd,és egy erősebb slukkal megoldja az ember,nem folyat,a hozzáadott sapkák jók,csak ésszel kell használni,mert a fizika miatt összepisálja magát...rárakáskor szipkánál először sapka,utána alul,elővételkor először alsó majd felső sapka és nem jön zavarba.
    Nomeg hamarabb megtekertem újra,mint más patront mire meglögybölök vízben és kiizzítom,felesleges égetni is,5 perc alatt full felújítás.
    És ad olyan füstöt...pedig nem LR.ÉÉÉS egy kis 180mAh cigiakksival is,édesanyám azzal használ egyet...tökéletes,kicsi,kellemes,olcsó.Tőletek jött most 5db,azért csak annyi,mert az evaporon volt KÉKBEN is :DDD úgyhogy megfeleztem...
    Remek holmi,mindenkinek ajánlom,aki nem ipari fogyasztó,vagy meg tudja oldani a töltést vagy 4-5db hurcolását...
    Ahhoz képest,hogy egy DCT 2rongy,és a bele eldobós vatelines,akkor már inkbb 3-4 ilyen,és kapacitásban is több,sőt ugye többféle lötyi lehet kéznél.
    Én pl.10 patronnal és 2 akksival járok,ha van táska nálam...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák