Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz [CsuCsu] #59 üzenetére

    igazából UPC direkt, vagy bármilyen egyéb szoláltatás mellé megkapod. 2640 FT amiért kapsz 3 HBO mozicsatornát és hozzáférést a HBO Go -hoz. + 500 Ft ért pedig megkapod a Cinamexot is 2 csatornával.. ezekhez elég egy alap Tv csomag ami, 1100 Ft tehát havi 3740 Ft ért kapok 21 tv csatornát 3 mozicsatornát és egy HBO Go hozzáférést full magyar tartalommal.

    nem értek veled egyet a netflix el kapcsolatban 3 dolog miatt sem:
    - az elsőt fent leírtam, 3740 forintért mit kapok itthon.

    -Hiába erőlködik valaki, hogy elég egy basic angol, meg nem kell mindent megérteni. ugyan már mennyit ront egy film élvezhetőségén, hogy nem érted az apró nüansznyi megnyilvánulásokat, poénokat, érzelmi reakciókat a beszédben ( mert ez is hozzá tartozik egy nyelvhez) és arra koncentrálsz hogy megértsd amit ,mondanak.
    Messze nem adja vissza azt az élvezetet és ellazulást megfelelő nyelvismeret nélkül,amit egy szinkron vagy éppen egy mellékelt felirat tud nyújtani . 1997 ben én még oroszt tanultam az iskolában 20 év alatt persze, hogy nem tudunk oda eljutni, mint más országok, ahol az angol már 50-100 éve bent van a tanítási rendszerben.

    - netflix konkrétan semmit nem tesz a magyarországi elterjedéséért.
    Nem ad feliratot, nem ad szinkront, lecsökkenti a tartalmat. Igazából aki eddig akart Netflixet nézni, megtehette,( és továbbra is megteheti) ilyen-olyan IP cím generátorokkal, beregisztrálva angol-amerikai címmel, ugyan ennyi pénzért teljes amerikai vagy angol tartalomhoz hozzáférhettél . mellesleg hülye lenne valaki előfizetni rá hivatalosan, mikor ilyen félillegális megoldással, ugyan ennyi pénzért, egy címgenerátorral és egy paypal fiókkal teljes hozzáférést kap ma is.)
    Most nagy kegyesen azt mondta, hogy ez hivatalos és fizess érte, de kevesebbet kapsz. Kb ennyi történt. Egy fillért nem érdemelnek, HBO GO mellett esélyük sincs.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák