Új hozzászólás Aktív témák

  • Racze

    tag

    Nagyon köszönöm a sok dícséretet, jól esik látni, h ennyi embernek tetszik a munkám :).

    kemotox: a gravírozást még nem próbáltam, viszont homokfúvással már volt dolgom, ami meg tetszett is nagyon, de ha jól emlékszem nem olcsó mulatság. A pákát meg lehet h sparban vettem anno, de mintha a lidl is rémlene, rég volt már.

    Honkydoo: fél évig voltam tűzzománc kurzuson, az tényleg nagyon jó lenne, csak sajna nincs hozzá kemencém, meg szerintem a festék is drága hozzá, jó isten, ha belegondolok, h 6 éve tűzzománcoztam utoljára :S.

    Tigerclaw: fel lehet fűzni őket fűzni bőrszíjra, de attól tartok ha az ember elkezd izzadni akkor nyomot hagy a bőrön. Vagy nem jól tudom? Szerintem is jobb lenne, de eddig nem teszteltem.

    a2d2: amíg csináltam a fát élveztem is, elhiheted, meg tényleg szép is, de sajnos amennyi időm most van, hát túl sokáig tartani elkészíteni akár egy szériát is, a gyurma ennyivel is jobb megoldás. Mondjuk a mostani felhozatal nem az igazi, mert olyan képlékeny a gyurma, ha már csak egy kicsit is hozzáérek, benyomódik, felpuhul. Erre van valami tippetek? Én próbáltam a fagyasztóba rakni, de az nem volt az igazi.

    Drenadar: Bocsi, nem akartam kilométeres posztot kreálni, azért lettek ilyen kicsik a képek. Sajnos a thumbnail képeket is akkorában teszi be, h egy sorba csak 1 kép kerülhet, az meg már nagyon szétszabdalta volna a szöveget. De ígérem sűrűn rakok be majd nagyobb képeket a kommentekbe, hogy mindig legyen valami aktuális néznivaló ;).

    És ha már képek, eszembe jutott közben, h nemcsak ékszert csináltam fából, hanem ékszeresdobozt is. Ezeket szerettem csinálni:

    [ Szerkesztve ]

    ****

Új hozzászólás Aktív témák