Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    na egy nap se ( után )

    Tegnap megvettem. a bevezető áras 8/128ast. nagyon agyaltam nagyobbon, de végül nem. ram 8nál több nekem teljesen felesleges. a tárhely meg. Ha lenne 512es akkor talán, de nálam a helyet a zene eszik. most álltam át spotifyra és ezzel ez megoldva. útközben elég annak a minősége. Kivétel ez alól a nyüves emeletes új vonatok amik faraday kalitkaként is funkcionálnak és rádióhullám mutatóba sem nagyon jut be, pláne nem ahogy kiérsz pestről. ott elég bosszantó lesz...

    Iszonyúan kellemes méret. Kézbesimul nem rettegsz eldobod nagyon pöpec.
    Első tapasaztalat kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasóval. Hát nemtudom. Részemről maradhatott volna a 7 power gombba integráltja. Az volt a LEGJOBB amit valaha használtam. iszonyatosan pontos és gyors.

    Na ez nem gyors, és nem is 10/10. Itt benne lehetek én is mert a jobb kezemen az ujjlenyomatom az hajlamos simára kopni a sok kézi munka miatt. - nem nem az. kert rendbentartás, esztergálás bicikli motor meg ilyenek.

    Szóval ez nem a legjobb nekem de még mindig jobb mint amit a sony követett el az xperia 5 nél.... arról nem akarok beszélni.

    Minden más nagyon csecse. Asus transfer hasznos dolog. elég fájdalommentes az átköltözés. A banki alkalmazás közölte egyedül hogy legyek kedves legális forrásból letölteni.

    Egy igazi bosszantó dolog van. Fólia még a mutatóba tettünk rá valamit a gyárban sincs rajta. (a 7en sem volt ) per pillanat meg az országban sehol nem találtam hozzá valót... ebayről rendeltem németből addig meg valami nem tökéletes de méretben stimmelő átmeneti van rajta...

    Nemtudom. a méret oltári jó dolog. az is hogy kevés a kompromisszum.

    A benne levő jack kimenet és dac. nem szól rosszul és a profilok érezhető difit jelentenek mind kábelen mind BT-n. viszont gyenge. ezt most relatíve értem. Fejhallgatózom. Nagy nehezen hajtható dolgokkal. A sokat elkérő fejhallgatókkal kb meg se szólal. nagyon könnyen hajtható planarral is kevés, egyszerűen csendes szobában sincs elég hangerő.
    Nyilván nem egy mobil fejhallgató erősítőnek szánták, de kiváncsi voltam ha már van rajta jack. Nyilván fülhallgatókhoz untig elég lehet. arról nem tudok nyilatkozni.

    hirtelen ennyi. lenni boldog :D

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák