Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daniel88

    csendes tag

    Sziasztok!
    Eddig csak olvastam Laci naplóját ami nagyon jó és nagyon tetszik, meg a hozzászólások is jók elég jó csapat vergődött össze szerintem. De ez a Carlo009 annyira belerondít a hülye és valótlan írásaival a fórumba hogy néha tönkre vágja az egész fórum hangulatát, mert vannak rajtam kívül akik szembe szállnak vele mert tudják hogy még a jogosítványa sincs meg nemhogy külföldön kamionozik, és ennek a fórumnak nem erről kellene szólnia valahogy ki kellene innen tiltatni máshol felőlem azt ír amit akar de nekem már nagyon elegem van hogy itt hűlyit és bosszant nem csak engem, hanem másokat is.

    "A csavargás egy életforma!"

  • Daniel88

    csendes tag

    Én nem szeretnék kamuzni senki előtt mint ahogy azt egy bizonyos felhasználó teszi..., én is sofőr vagyok itt belföldön. Vas megyében Sárváron van a raktár, Zalaegerszegre hordok raklapokat, fix fuvar heti 2-3 alkalom nem nagy munka de tanuló helynek első osztályú hogy felvettek kezdő sofőrként. Egy 12 tonna összsúlyú 7,5 tonna terhelhetőségű 2003-as évjáratú Renault Midlummal járok.
    Idén áprilisban lett meg C kategóriám, voltam PÁV vizsgálaton is 2-es csoportúra mentem megkaptam határozatlan időre és közel sem olyan volt a vizsgálat mint ahogy Carlo leírja, ha valaki kíváncsi rá szívesen leírom a valóságot a vizsgálatról.
    Utána letettem az új árufuvarozói engedélyt(GKI), igaz ide nem kellene mert a cég saját autójával saját gyártású raklapját hordom, de szeretnék majd nemzetközizni és oda már kell. Júliusban kezdtem el az E kategóriát augusztus 10.-e felé lesz a KRESZ vizsga attól nem félek, reméljük a rutin és a városi vezetés sem fog gondot okozni

    "A csavargás egy életforma!"

  • Daniel88

    csendes tag

    És abból a 20 főből pont te voltál az az egy akinek sikerült Carlo? :))
    Páv 1-re hülyeség elmenni mert az csak amúgy is mentősöknek meg tűzoltóknak kell, értelmesen meg kell tudni indokolni hogy miért is arra jelentkezel. És tévedésbe vagy ha nem sikerül az 1 akkor még sikerülhet a 2 vagy a 3. Az igaz hogy most már van javítási lehetőség ha valamelyik vizsgálat nem sikerül, de ha ott sem éred el a minimum szintet akkor úszott a vizsga és majd csak 2 év múlva lehet újra próbálkozni, vagy fellebbezni lehet plusz 15 ezer ft és ha ott esetleg sikerül akkor csak korlátozva adják meg általában 2 évre.
    Én 2-es csoportúra mentem sikerült minden megkaptam határozatlan időre ami annyit jelent hogy amíg sofőrködök ha nem történik semmi nagyobb baj akkor nem kell többször ilyen vizsgálatra menni. Meg amiket leírtál a vizsgálatról azt bármelyik sofőr elmondhatta neked, mert unokabátyám már 10 éves kamionozik és hasonló dolgokat mondott el a vizsgálatról hogy milyen volt neki akkor, mint amiket te is zagyváltál. De azóta teljesen új rendszerben történik a vizsgáztatás, teljesen más feladatok vannak.

    "A csavargás egy életforma!"

  • Daniel88

    csendes tag

    És igaza van SzalaiG-nek hogy nyiss egy saját topicot és ott produkáld magad, téged itt senki nem kérdezett, senki sem kíváncsi a kitalált történeteidre.
    Ahogy a fórum tulajdonosa Gradilaci is írta próbálta veled felvenni a kapcsolatot hogy egy videót vagy képet amin beazonosítható vagy tégy közzé de erre nem mutattál semmi hajlandóságot, mondjuk ami nincs azt tényleg nem lehet bemutatni.
    Van erre egy piaci eset: Egy árus letesz egy dobozt és rákezd: Hölgyeim és Uraim! Itt láthatók az óriáskígyók. A fejétől a farkáig 20 méter, a farkától a fejéig szintén 20 méter, ez összességében 40 méter, de helyszűke miatt sajnos csak 2 métert tudunk belőle bemutatni azt is csak fényképen :)
    Na te is körülbelül ilyen cipőbe vagy mint a fent említett árus Carlo009

    "A csavargás egy életforma!"

  • Daniel88

    csendes tag

    127-es hozzászólásba becsúszott egy kis hiba abba a mondatba hogy unokabátyám mióta kamionozik, nehogy valaki félreértelmezze azt hogy úgy sikerült írnom "10 éves kamionozik", nem 10 éves és már kamionozik hanem 10 éve kamionozik akart lenni, ő amúgy 34 éves a félreértések elkerülése miatt :B

    "A csavargás egy életforma!"

  • Daniel88

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szerencsésen hazaértem, ajkán megálltam körbejártam a gépet is minden rendbe volt rajta. Köszönöm a találkozót nagyon jól éreztem magam, jó volt a gulyás, a hangulat is.
    Üdv.: Dani :)

    "A csavargás egy életforma!"

Új hozzászólás Aktív témák