Új hozzászólás Aktív témák

  • Daniel88

    újonc

    És abból a 20 főből pont te voltál az az egy akinek sikerült Carlo? :))
    Páv 1-re hülyeség elmenni mert az csak amúgy is mentősöknek meg tűzoltóknak kell, értelmesen meg kell tudni indokolni hogy miért is arra jelentkezel. És tévedésbe vagy ha nem sikerül az 1 akkor még sikerülhet a 2 vagy a 3. Az igaz hogy most már van javítási lehetőség ha valamelyik vizsgálat nem sikerül, de ha ott sem éred el a minimum szintet akkor úszott a vizsga és majd csak 2 év múlva lehet újra próbálkozni, vagy fellebbezni lehet plusz 15 ezer ft és ha ott esetleg sikerül akkor csak korlátozva adják meg általában 2 évre.
    Én 2-es csoportúra mentem sikerült minden megkaptam határozatlan időre ami annyit jelent hogy amíg sofőrködök ha nem történik semmi nagyobb baj akkor nem kell többször ilyen vizsgálatra menni. Meg amiket leírtál a vizsgálatról azt bármelyik sofőr elmondhatta neked, mert unokabátyám már 10 éves kamionozik és hasonló dolgokat mondott el a vizsgálatról hogy milyen volt neki akkor, mint amiket te is zagyváltál. De azóta teljesen új rendszerben történik a vizsgáztatás, teljesen más feladatok vannak.

    "A csavargás egy életforma!"

Új hozzászólás Aktív témák