Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz sh4d0w #8 üzenetére

    Most kellene megijedni? Vagy ez miért olyan fontos itt és most? :)

    Thanos was right.

  • Fecow

    aktív tag

    válasz sh4d0w #117 üzenetére

    Bocs de erre nem tudok mit mondani, hisz én is ezt írtam, hogy kikerülöd az utat. Ha rossz az interneted azt is ki tudod kerülni, elmész net kávézóba, internet házba (vagy hogy hívják azokat), szomszédhoz, vagy bárhova ahol számodra elérhető internet van. De ezeket mind leírtam. Az hogy egyesek elégedetlenek az internet elérésükkel szintén említettem. Ez gond, nekik. De miért ne használhatnák azok akiknek jó.
    Szerintem ne lovagoljunk ezen, mert leírtam már ezeket, és semmi újat nem dobtál be.

    Drága de legalább lassú mobil internet meg pillanatnyi technológia kép. Egyrészt az hogy mi a drága az relatív dolog.10 éve a legegyszerűbb belépő dsl volt 10+ ezer forint ami jelenértékét tekintve kb. 16 ezer Ft, Mégis sokan röpültek megvenni kifizetni, mert kellet nekik az internet. Azt hiszem ma akkor az esetenként sokkal gyorsabb, szinte bárhol használható, esetenként olcsóbb internet, nem tekinthető drágának. Egyébként én most is hallok olyanokról, akik teljesen meg vannak elégedve a mobil internet elérésükkel. Az hogy vannak olyanok akiknek nem felel meg, vagy a rossz lefedettség miatt nehezen tudják használni, az megint csak az ő bajuk, ettől függetlenül a többiek használhatják. Ha követed a mobil eseményeket, olvashatod, hogy mindenhol gőzerővel szabadítják fel a frekvenciákata mobil szélessáv számára. Ráadásul jönnek az új generációs hálózatok is LTE, majd azt LTEadvanced. Nem hinném hogy olyan rossz jövőkép elé nézünk.

    (#118) Sweet Lou 6
    "figyelj, elhiszem, hogy Te már most is mindent meg tudsz csinálni a neten"
    Az a vicc, hogy ezt akár te is megtudod csinálni, és én úgy látom egyre többen csinálják is. Egyébként írtam, hogy mindent nem, de egyre több mindent az biztos, és nem vagyok benne biztos, hogy átlagfelhasználói, egyszeri irodista szempontjából nem értük-e el a kritikus tömeget.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák