Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #16820480 #148 üzenetére

    de azért egy ilyen gépnél, ahol lényegében a böngésződ frissül, szerintem elég jó esélyed van rá, hogy 5 év múlva is ingyen a legfrissebb rendszer lesz a gépen. ellenben mondjuk sok más, fizetős platformmal, ahol az upgrade is fizetős.

    Ez nem tudom, mennyire lenne jelentős, ha elsősorban a hardveres amortizáció oldalán vannak problémák, illetve azzal, hogy esetleges új funkcióhoz hardveres támogatás szükségeltetik, amit nyilván nem tud leölteni a netről a valaki.
    5 év? Ezt az indokot érteném, ha mondjuk azt látnám, hogy jelen dátum szerint bármilyen hátrányt szenved egy Vista-felhasználó, de semmi ilyenről nincsen szó.

    az Attrix akor lenne izgalmasabb, ha nem hátulra tolnád be, hanem a touchpad helyére pattintanád be, és a telefon képernyője lenne a touchpad

    Így van, számból vetted ki a szót :K
    Egyébként amikor ezt mondtam, akkor nem konkrétan a Motora gondoltam, Androidra meg főleg nem - de a koncepció maga szerintem eléggé jó, én tudnám díjazni, ha a (majdani) sokmagos fullhádé, közepes ssd tárhelyével rendelkező mobilomat bebillenteném egy "dokkolóba" (vagy még az sem, képmegjelenítő és szükséges perifériák mind mehetnek wireless) a nap végén, és pápá. Backupnak, állandóan rendelkezésre álló tárhelynek meg ott a felhő, amit nem kötelezően, hanem by choice használok.

    Na meg valahogy nekem nem szimpi ez a minden picit eltérő eszközre egy másik OS-t rakunk játék. Valszeg ezért szimpi az MS törekvése a Win8-al. Jobbnak látom, ha az eszköz fizikai adottságai korlátoznak engem be, nem pedig az OS "mesterséges" határai.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák