Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee001

    őstag

    válasz bambano #17 üzenetére

    Ez hogy is van?
    Megszerzés (reklám kampány pl rendben) aztán hüséget köt ugye ,onnastol milyen költségei is vannak a szolgáltatoknak?
    Ja hogy szolgáltatni is kell a befolyt elöfizetési dijért,az valoban költség ez igaz.
    Egyébként ha törvényileg lesz max 1 év akkor is idövel beállnak az árak egy szintre,legyen piaci verseny és hulljon a férgese

  • zolee001

    őstag

    válasz bambano #27 üzenetére

    Nem az értelmezéssel van a gond hanem a véleményedre volnék kiváncsi,hogy pontosan mire is gondolsz a költségekkel kapcsolatban.
    A véleményem nekem az,hogy nem sajnálom a szolgáltatokat (erröl az esetröl beszélek) és támogatom a törvényjavaslatot .
    Nem kizárolag a mobilrol van szo hanem a tv röl is és a cikkben leirtakkal egyetértek,ha kötök szerzödést a szolgáltatoval akkor köteles vagyok betartani a szerzödést ö pedig kénye kedve szerint cserélheti le a csatornákat a legujabb vajna/fidesz szarra?
    Megteheti mert a hüség odaköti az elöfizetöt,ha lépni akar kötbér.
    Ellenpéldának ott a DIGI,se hüség se semmi ha ugy akarja vki de ha köt szerzödést az ár a hüségidö alatt nem válltozik.
    Mobil ügyben alakitsanak olyan árpolitikát,hogy toduljanak oda az ügyfelek,nem a készülék forgalmazás a fö feladatuk,(azt hagyjuk meg a sarki gsm boltnak meg az erre szakosodott üzleteknek) hanem a szolgáltatás
    de itt 100 bört huznak le az emberekröl a legmagasabb percdijakkal és a legdrágább nettel.
    Én csak sajnálom azokat akik divatbol vesznek fél milláért tel elöfizit egy készülék miatt holott nincs is rá szükségük és nem is engedhetik meg maguknak.

  • zolee001

    őstag

    válasz bambano #79 üzenetére

    A forumtárs valszeg a set top boxokra értette a felvetést.
    Gondolom a UPC nél vagy igy akkor megkérdezném ,hogy technikailag mi indokolja a tv csatornák kodolását?
    Üzletileg értem,fizessen az ügyfél ha több készüléken akar tv-t nézni.
    Ellenpélda a DIGI aki kodolás nélkül adja az analog ill a mpeg4,mpeg2 adást ás annyi készüléken nézed és olyan eszközzel amin a kedves ügyfél akarja.

    Más
    Maradjunk az UPC nél,ha uj ügyfél akkor ilyen olyan kedvezmény de ha régi ügyfél akkor drágábban kapja azt amit pl évek ota használ.
    Amennyiben lejárt a hüség akkor vmi elborult listaárat számláztak ki.

Új hozzászólás Aktív témák