Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golyo69

    senior tag

    válasz VinoRosso #61 üzenetére

    Igen nagyon szar lett a Fifa. Kb. 10 óra után el is adtam...
    Ezert veszem meg ezeket lemezesen mert azt ha megbanom el lehet adni.
    Lehet hogy vannak a PES ben hibák de akkor is sokkal jobb mint a fifa.... Labda úgy pattan ahogy kell. A játékosok úgy mozognak ahogy kell. A passzolas nehezebb és pont ez a jó. Ne legyen már minden passz pontos....
    Fifa 2/10
    PES 10/10 :C

    Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

  • koppasz1986

    tag

    válasz VinoRosso #61 üzenetére

    Szerintem is egy hugy az egész... főleg a védelem és főleg online.. gép ellen játszani nincs kedvem, online meg elvan döntve melyiket segíti.. néha az ellenfél kapusa lehetetlen védéseket mutat be egykapuzok szinte azt nem megy be semmi, bezzeg egyszer átlép a félpályán azt egy nyomorult lövést az én kapusom már nem tud kivédeni.. a kedvencem meg az amikor köze nincs a játékhoz lejátszom, megszerzem a vezetést azt utána hirtelen minden bejön neki 5 perc alatt megfordítja.. és nem lehet ellene tenni semmit tiszta nevetséges az egész... van úgy 10 meccset nyerek sorozatban és van úgy 10 meccset bukok.. akármit csinálok akármilyen edzővel eldönti a gép egyszerűen, hogy nem nyerhetek azt kész.. inkább berúgtam volna az árából.. ráadásul még befizettem nem is tudom hány Coinsért, hogy értelmes játékosaim legyenek... de a védelemtől vagyok leginkább rosszul.. bár szerintem az csak nekem szar.. lehet épp selejt játékot vettem, amiben direkt elvan cseszve.. (vicc), mert az ellenfeleknek sokszor olyan beton védelme van, hogy az nem létezik.. minden emberem szorosan fogja, egyik emberemet sem hagyja kiugratni, egyik emberem sincs szabadon még akkor sem ha egyszerre 3 emberrel támadja le a játékosomat.. nekem mindig hulladékok.. akár szorosan ráállitom akár bármit állítok a advanced instructions-ban.. szar az egész..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák