Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Golyo69 #57 üzenetére

    Jesszusom el sem tudom képzelni, hogy akkor mennyire szar lehet a fifa. Szerintem ez az utóbbi 10 év egyik legrosszabb PES-e. A 2014-et azért nem tudta alulmúlni, de valahol a 2017 szintjén van.
    Az egész játékmechanika egy katasztrófa, tényleg a 16-os vonal környékéről szinte bármit ellövök és gól. Védekezésnél szintén, nem tudok lehet mit kezdeni a 16-18ról eleresztett lövésekkel amik kaput találnak, nagyon rosszul helyezkednek a hálóőrök.
    Ha az ötösről ellövöd ott meg mindent kifognak. Pont, hogy fordítva kéne lennie.
    Emellett olyan suták a játékosok, hogy az elképesztő. Ha egy passzot úgy kell megcsinálni, hogy közben esetleg ki kéne fordítania a lábát a passzolónak valamilyen irányba akkor abból 10-ből 9 rossz. Egy egyszerű falpasszot nem lehet megcsinálni a középcsatárral mert hiába húzom 45°-ban a LS-t 90-100°-ban passzol. De ebben az a legdurvább, hogy oda nehezebb passzolni mert jobban ki kell fordítania a lábát. Ha 20-30° közé passzolna még megérteném, de úgy, hogy nem visszateszi hanem még előrébb, hát ez nevetséges. Éppen úgy mint a kapus védekezése.
    Lerí, hogy olyanok rakták össze a játékmechanikát akik nemhogy a legalapvetőbb fizikai és anatómiai összefüggésekkel nincsenek tisztában, hanem még labát is csak tévében láttak. Egyszerűen be van iktaktva egy egy random hibasáv és ugyanannyit hibázik a játékos midnen irányba, akkor is ha a távolabbi irányba sokkal több időbe és erőfeszítésbe kerül neki elfordulni.
    Mint amikor bal oldalról az alapvonallal párhuzamosan kapsz egy labdát az ötösön és mellé kéne rúgnod jobb belsővel. Egyszerűbb berúgni, mint jobbra mellérúgni, mert az alapvonallal párhuzamos szögbe kifodordítani a belsőd könnyebb, mint továbbfordítani még 20-30 fokkal. És ebben a releaseben van, hogy innét mellé lövi, mellé fejeli, vállalja, elbaltázza nem egyszer. De minden ilyen, a passzok, a labdaátvétel, labdakezelés, mindenben ott van a lehetőség, hogy elbassza a világklasszis játékosod, akkor is, hogyha a rossz megoldás nehezebb, mintha normálisan megoldaná.
    Ez kurvára frusztráló, hogyha látod, hogy mindent jól csinálsz, kijátszod a a helyzetet sakk-mattra, és amikor csak be kéne passzolni az üres kapura akkor a 96-os középcsatárod kirúgja bedobásra.

    És erre még rájön a rengeteg bug meg a fos szerverek.

    Én nagyon megbántam, hogy megvettem, refundoltatni akartam 1 hét után, de sajnos már nem lehetett.

Új hozzászólás Aktív témák