Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz julius666 #22 üzenetére

    "Öhh... Milyen csapból?
    Volt valami konferencia ahol volt egy órás demózás, ezt az IT-lapok le is közölték, azt ennyi volt kb."

    De csak erősen kábé, merthogy azért többet foglalkoztak ezzel. Lehet, hogy te pont elkerülted, de én amerre barangoltam állandóan erről hallottam(olvastam) ódákat zengeni.

    Az Apple/Wave hype között annyi volt a különbség, hogy az Apple az utóbbi időben (amióta a Wave-et elkezdték) a piacra dobott egy kétes értékű, de kelendőnek tűnő iPad-et, meg egy iPhone 4-et ha jól vettem ki, és ha másra nem, de arra jó volt, hogy az ellentáborokat egymásnak ugrassza, világszerte vitákat generáljon, kérdéseket vessen fel, márpedig ha kérdések merülnek fel, akkor az újságíró csak ír róla, és így tovább... Az Apple frissen, naprakészen tartotta magát. A Google meg magára zárta az ajtót a meghívósdíjával, meg hogy "előbb" csak szűk réteg tesztelheti. Miért nem adták dobták be élesbe? Mire volt jó ez a zárt programozói körben való tesztelgetés? Főleg egy éven át. A programokat userek szokták tesztelni, nem a programozók. Azért vannak a bugos béták, hogy a usernél jöjjön ki a hiba, mert mindenre úgysem tud a programozó felkészülni. Szóval elcseszerintették rendesen. És még mindig nem látom értelmét. És sokan mások sem. Ez a fő baj vele.

    Erről a Wave-ről cikkeztek itt is többször, az sg-n is, a pc fórumon, techline-on, hogy csak azokat az oldalakat említsem, amelyeket rendszeresen látogatni szoktam. Volt elég hírverés körülötte, hidd el.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák