Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz netseft #32265 üzenetére

    Nekem ne is mondd. A szeptember 9-ei 30 dollár értékű 28Ft-os nadrág még most se jött meg nekem, és vagy 2 hete próbálom terelgetni őket arra az útra, hogy küldjenek helyette inkább egy powerbank-ot (snap-up-ban most mindkettő azonos árban van kb.) vagy kupont, mert valljuk be az a nadrág nem valami szép. De mindig lepattintanak.:) Azzal érvelt, hogy csak 0.01$ az értéke a nadrágnak, kupont nem tudnak adni (na persze), a csere szóra meg nem is reagáltak. Pedig még a 2$-ra elárazott H8 mini esetét is felhoztam, hogy ők(azaz Ti:D) milyen alapon kaptak akkor refund-ot, 1db H8 minit és egy 5 dolláros kupont, de semmi válaszreakció.:D Nekem meg még 5$-t se ajánlott fel az Ivy, mert a nadrág csak 0.01$-ba került... Kértem olyan 25$-os kupont is ami pl. csak 40$ dollár felett használható, de mintha a falnak beszéltem volna. :W
    Ebből én csak azt tudom leszűrni, hogy azt a nadrágot ők szinte ingyen kapják (0.01$) és 3000-szeres haszonnal árulják. Mert ha legalább a nadrág beszerzési értékét felajánlották volna, akkor azt mondom oké, de mindenáron újra akarja küldeni és a postának pluszba fizetni a szállításért. Ennyit a matematika tudásukról.:D
    Végül tegnap belementem az újraküldésbe, de ma megint értetlenkedik, hogy akkor újraküldje?... :F

    Szóval lehet lesz egy felesleges 36-os fekete nadrágom, ki akar majd cserélni velem? :DDD

    (#32277) cris78: Nem okos, nem kell. Nem is tudom, hogy képzelte ezt a Xiaomi, buta hasi-tasit gyártani? Ki hallott már ilyet...? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák