Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spileraaa

    senior tag

    válasz Dani_kp #184154 üzenetére

    engemet pl azért érdekel mert ami hasonló kialakítású permetező pl Einhell duplájába kerül
    szerintem egyetlen előny hogy az aksit lehet cserélni

    ha már aksi melyiket érdemes majd venni hozzá töltő és aksit?
    ezek menyire megfelelőek jövő héten lesz ha jók ezeket megveszem azt majd permetező is kerül valamikor

    Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

  • zsiz

    őstag

    válasz Dani_kp #184154 üzenetére

    Nálam több darab és több márka is megfordult. Agrimotor, Flinke, Straus biztosan. Az Agrimotor volt a legdrágább, akkoriban mikor vettem, kb 2x annyi volt, mint a Straus. Cserébe minőségi anyagból van a puttony és normális, kényelmes, párnázott vállpántja van.
    A Straus, Flinke olcsóbb, de gagyibb is. Kemény, gagyi, vékony műanyagból van a puttony, eleve úgy érkezett több darab, hogy ki volt fehéredve a műanyag. A vállpánton minimális a szivacs, kényelmetlen, vág. Volt olyan, ami úgy érkezett, hogy lyukas volt a tartály. Volt olyan ami nem vette a töltést, szétszedtem, mint kiderült, összeszerelésnél elcsípték a vezetékeket. Több darab is folyik, nem tudom honnan, de érzem, hogy csöpög a vádlimra a cucc belőle. A kertészetben több darabot használtunk, amelyik tönkrement, annak mindegyiknek az akkuja romlott el. Nálam az Agrimotornak is ez lett a baja. Ugyan cserélhető, de csak a gép szétszerelésével és nem is olcsó egy akku. Itthon két Straus van még, azok még mennek. Itt jön a PS nagy előnye, hogy a szerszámgépek akkuja jó bele. Eleve lítiumos, ami alacsonyabb önkisülésű, jobban bírja a tárolást. De mivel ugyanaz megy a szerszámgépekbe is, így valószínűleg nem is áll annyit az akku, mindig használatban van. Persze 40 ezret akku és töltő nélkül szerintem se ér meg :D Nyílván olyan vesz ilyet, akinek amúgy is van akkuja otthon már. Abban biztos vagyok, hogy minőségbeli különbség van a tizenezres random és a PS permetezők között. És nyilván egy jó és kényelmes géppel dolgozni is sokkal jobb.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák