Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz spidersoft #17125 üzenetére

    Megmondom őszintén, hogy nekem nincs kedvem és időm se ezzel szarakodni. Épp azért vettem, mert úgy voltam vele, hogy ezzel 5 perc alatt betöltök 15-20 cigit, aztán nem kell a kézi töltővel szarakodnom.
    Ez az egész szerkezet ilyen összeöntött műanyag. Szétszedni nem nagyon lehet, bár biztos széttudnám, de akkor meg majd összerakni nem fogom tudni.

    maj-viktor: Pár hozzászólást írtam már erről a cigitöltőről. Egyikben említettem, hogy porszerű dohánnyal is próbáltam már, de azzal se működött. Sőt, mindenféle dohány nélkül, ha csak épphogy hozzáértem a spirálhoz rögtön leállt. Valami nem oké a motorjával, gyenge. A potmétert meg nem forgattam fordítva, alapból így volt és igazából bárhova tekertem nem éreztem változást semmiben. Gondolom a nyíl része jelöli, hogy merre áll. Hiába volt 1-esben vagy 4-esben ugyan olyan lazán lehetett forgatni, semmi nem kattant vagy szorult meg, mintha csak oda lenne téve az egész.
    A csőn nincs semmi dugó és eldugulva sincs. Alapból amikor megjött a csomag felvettem videóra ahogy kibontom, aztán azt, hogy nagyon nagyon kevés dohányt teszek bele. Kíváncsi voltam, hogy hogy működik...hogy végignyomja e a csőben, de akkor se ment már a művelet.

    dugesz77: Nah ezt nem tudtam. Azt hittem valami sebességi fokozat állító. De így már még biztosabb, hogy a motor gyenge benne. Majd kitalálok valamit, mert nincs időm naponta 20-30 percig cigit töltögetni. Lehet átmegyek e-cigire...

    A lényeg az egészben, hogy biztos nem én rontottam el semmit sem..videó is van mindenről, ahogy már említettem..és az is biztos, hogy egy elektromos dohánytöltőnek épp az a lényege, hogy a dohányt végig tudja tolni a csőben, nem az, hogy kb. ötöd cigire való dohánytól már leálljon, mert ennyire gyenge.

Új hozzászólás Aktív témák