Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Nnna, kijött az X, megvan az ára, szépen lassan megint a gépépítők topikja lesz megint az összes Xbox topik :)

    Mindig azon mosolygom, hogy milyen jól jár az aki konzolbejelentés idején akar PC-t építeni, millió és egy 500 dolláros szuperszámítógép receptet talál, csak be kell nézni a konzolos topikokba ...

    Kiváncsi leszek ide mikor érnek be majd :)

    Az hogy pöttömke a tartalom Xbox-on? Gondolom ez egy PC-s szájából annyit jelent, hogy nincs warez ... PS fanboj esetén pedig az EA access és Backward kompatiblity miatti irígység ...

    Akinek jobban bejönnek a PS-es exkluzívok, azoknak általában nem a tartalom kevés, hanem hogy a kedvenceik a másik platformon nem elérhetőek.

    Máshol már leírtam, biztos vannak olyanok akik az exkluzív játékokhoz veszik a konzolt, de érdekes módon az én ismeretségi körömben ezek száma elenyésző. (gyk.0.)

    És bizony anno aki PS-t vett, az azért vette, mert valami érdekes módon a 2 új konzol megjelenésekor sokkal többet nyomott a latba az, hogy bizony a PS erősebb ...

    Most, valami hihetetlen módon megváltozott a világ, most hogy az Xbox erősebb lett, hirtelen az exkluzívok és a tartalom a lényeg ... Bámulatos. Hopp, elnézést ... csak az exkluzívok :)

    Hiszen egyértelmű, hogy 3-4 single player játék körül forog a világ, ez mindig is így volt és így is lesz ...

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Mister_X #65 üzenetére

    Látszik mennyire képben vagyok velük xD

    Mondjuk Októberben szépen feneket fogok csinálni a számból, mert a Forza valószínűleg megintcsak megvételre kerül majd xD De legyen ez a kivétel ami erősíti a szabályt ...

    @Tikakukac: Nem értem miért :) PC-s és konzolos ismeretségi körömben eddig millió okot hallottam már arra, hogy miért volt öngól az Xbox, de olyat, hogy kevés lenne rá a tartalom, olyat még csak itt olvastam ...

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Jhonny06 #70 üzenetére

    Mint fentebb is írtam, biztos vannak olyanok akik exkluzívok alapján vásároltak.
    Csak nem annyian mint amennyien gondoljátok.

    Ahogy tuki is írta, bizony olcsóbb, meg erősebb, meg "nemnagykocka", "kötelezőkinect" (Valljuk be ez tényleg öngól volt ...) ezek az indokok hangzottak el leggyakrabban ... Ja meg hogy mert nem kell állandó internet és hasonlók.

    A "jobbak az egyik cím exkluzívjai mint a másiké" vitákkal egy a gond ... Izlésről szóló viták, így értelmetlenek és parttalanok.

    pl: Értem én hogy jó a Horizon grafikája, de nekem valahogy jobban bejön az ahogyan a Forzában megcsillan a fény az esős úton ... (Mondjuk a GTS-re kiváncsi leszek ... de neki már a Forza 7-el kell versenyeznie ...)

    Az hogy melyik platform van/volt jobban összerakva az érdekes kérdés, attól függ honnan nézed. Emlékeim szerint a pár hónapja lett normális Party implementálva PS-en (PS-es haverjaim is ki voltak ezen akadva ...)

    Gondolom a Blue-ray lejátszást is megoldották már ...

    De komolyra fordítva a szót, elég erős egy többmilliós táborra ráhúzni egy sémát. Sokan, sok különbző okból vették az egyik vagy másik konzolt. Én sajnálom a legjobban, hogy a 360-as brigádunk emiatt szétzilálódott, nagyon jó kis csapat volt.

    Igazad van abban, hogy sokmindenből áll össze, de elég ha szétnézel itt a PH-n pár topikban, a fiatalabb generációt egy 4K felirattal orgazmikus álapotba lehet juttatni. A teljesítmény, a grafika mindenek felett ...

    Közben a megjelenő játékok silányak, bugosak, unalmasak, stb ... Nem számít, 4k legyen meg 144FPS. Ez a lényeg. Akkor is ez volt már mikor a PS4 és a One megjelent.

    @ProEvoFan: Nem tudom, nem is igazán érdekel. De elég csak ezt a topikot megnézni, mindenhol azt látod, hogy a PS4 jobb, jobbak a játékok, erősebb, gyorsabb, te mit vennél?

    Sok embert ismerek aki azért vett PS4-et, mert a társaságukból páran arra váltottak, és egy platformon akartak maradni. Öngerjesztő folyamat... Én is ezért vettem anno One-t. A legjobb barátaim ezen a platfomon maradtak.

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák