Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz adamssss #85 üzenetére

    (#85) adamssss: Pedig a Te olvasatod szerint pont ott nem is lenne erre szükség, hiszen ha ott pontosan mennek a vonatok, akkor felesleges nézegetni, hol jár.
    A mávnál meg pont hogy hasznos, hiszen ha már késik, legalább online megtudhatod, hogy mennyit, hol, és miért. De ez biztos nem hasznos.
    (én vasárnap pl. nyertem fél órát emiatt. Mozdonycsere miatt fél órát késett a vonat, így nem az állomáson kellett tanakodva ácsorognom, hanem egyszerűen később indultam el otthonról.)

    Abban persze igazad van, hogy nonszensz, hogy állandóan késik, ezen is lehetne/kéne javítani, de ettől még ez a fejlesztés hasznos, nem leszólandó, és ahhoz képest, hogy mekkora pénzek forognak a mávnál (nem olcsó az ekkora szerkezetek fenntartása), arányaiban nem is sok pénz.
    Nem ez a 15millió hiányzik ahhoz, hogy minden pontos legyen, meg hogy a sok paraszt ne szemetelje tele, stb.

    (#88) Kassadin: Ez nem mások majmolása, ez egy évek óta fennálló igény megvalósítása.
    Abban igazad van, hogy a pályaudvarokkal valamit csinálni kell, mert engem is a hányinger kerülget, ha odamegyek. Tiszta balkán. (ami meg a Keleti nemzetközi pénztárában megy, az meg egy anti-imázsközpont.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák