Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3laX

    addikt

    válasz PrinceHerceg #17 üzenetére

    Undormány. Egy instabil szar amúgy is. Debrecenben volt 100/50-es Digim, ég és föld(de inkább sár). Connectbox de szeretünk.. nem suckadozik, nem recseg, nem ropog. 1 év hűség alatt kb 10szer b@szta teljesen fel az agyam. A horizon box megint egy gané szar, havi 10-ért nettel alig van vmi csatorna, cserébe ha vmire ráváltasz arrébb ugrik egy adással lejjebb, vagy feljebb(hiába panaszkodsz, nem cserélik másra). Visszatekerés sem működik időnként. Multis játékok egy időben folyamatosan ledobáltak, de az sem 1-2 hétig, hanem 1 hónapon keresztül. Egyszóval használhatatlan. Digi adott tavaly 5000-ért összes adás + 100/50, imádtam, csak sajnos másik városban, másik lakásban és ez ma már drágának számít náluk :) . Dorogi 10/0.5-ös ADSL is stabilabb multiban. Én is köszönöm UPC, nekem is 120-as netem van, bőven elég volt belőled 1 év. A 10 éves technológiájú imádott horizon boxoddal együtt, amire a magic remote távirányítót lehetetlen ráhangolni. Lejárt a hűség, alig várom h felmondjam, decemberben költözés úgyis. :K

Új hozzászólás Aktív témák