Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz Polarstar #43 üzenetére

    Lehet megint velem van a baj és nem beszélem a Pentax nyelvet, de nem igazán értem a lelkendezésed okát. :U
    Pláne úgy hogy az X90-et te is mint rossz emlékű gépet említed, ez a gép pedig az X90 egyenesági utóda. olyannyira, hogy ahhoz képest semmi érdemi előrelépést nem mutat. Nem történt más, mint az X90 csodára húztak egy K-5-re szinte megtévesztésig emlékeztető ruhát.
    No most kérdem én, az X5 akkor most csupán az új ruhája miatt lett hirtelen a rossz képűből hirtelen normális gép?? :F

    Hozzá teszem ha egy gyengébb termék a megtévesztésig elmenően lemásolja egy nálánál sokkal komolyabb cucc megjelenését arról nekem mindig óhatatlanul a kínai bóvli jut eszembe.

    No most ezek alapján a Pentax-nál vagy elgurult a gyógyszer és fel se tűnik számukra, hogy ezekkel a termékekkel már gyakorlatilag önmaguk paródiájuk, vagy a Pentax-nak ennyire jó a humorérzéke és csak poénnak szánta, hogy a legújabb bridge gépük úgy néz ki mint a legkomolyabb DSLR vázuk, a legújabb tükrös gépek meg ezzel szemben meg pont úgy néz ki mint egy túlkompenzáló bridge modell. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák