Új hozzászólás Aktív témák

  • rzoli

    senior tag

    válasz szárnyacska #3386 üzenetére

    Akik itt vannak azért mindenkinek van ilyen telefonja, úgyhogy mégiscsak a saját gyermeküket mutatják be. :)

    A negatívumok a kamera gyengesége, a tesztben írják, hogy az audió rész közepes, stereo áthallás van. Tegnap fedeztük fel páran, hogy a rádió nálunk csak monoban működik. A képernyő dupla kopra, egyéb gesztusokra is feléled, ez akár gondot is okozhat, kell egy progi, ami lezárja a telefont, ha pl a zsebedben van. Egyébként csak két pontos az érzékelése, és egy kicsit pontatlan.

    Nekem december eleje óta egyszer fagyott le, bár rootolva van, úgyhogy akár én is elcseszhettem valamit.

    Nincs szerencsére túltömve mindenféle céges, egyéb szemét programmal, így nem sok minden van, amit ki kellene dobni, cserélni.

    A gyári launchert érdemes lecserélni.

    Teljesítménye megfelelő, a játékok is elfutnak rajta állítólag. Rengeteg a memória, nem lagol. GPS gyors, wifi pillanatok alatt talál jelet. BT autós kihangosító működik, zenét azon nem szoktam hallgatni.

    Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Új hozzászólás Aktív témák