Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz 8th #176 üzenetére

    Nagy része lerakná ott a szarját és menne tovább metróval mert sokkal egyszerűbb és gyorsabb.

    Igen a logika szerint igen. De mivel az ember egy olyan faj, hogy képes nem viccelek, 1,5 háznyit is menni virágért és 4-et fodrászhoz autóval :P Így hirtelen eszembe jutottak a drága szüleim akik képesek erre, sőt, olykor ki is kérik. Az sem megoldhatatlan, hogy az út 2 oldalán lévő boltok parkolói között átálljanak. Nagyjából ez a velős csont ürege idefent is.

    És ezeknek az ingázóknak mondanátok ti, hogy ne hajts be a városba? Mert? miért ne? Meg fizessen brutális mértékű behajtási díjat? Milyen alapon? Majd ha lesz P+R parkoló mindenhol akkor oké, de így? :U

    Eldugott vidéki faluból jártam be megyeszékhelyre iskolába anno, mindezt Szabolcsban. Volt büdös, volt type-C, volt néha kés is, rohanás, szatyor, cipekedés, fáradtság, blablabla, szerintem én kimaxoltam amit lehet. Oviba úgy lettünk leadva, ahogy tudtuk, szülők kísértek vagy vittek, bringa hátulján, szippantós kocsiban, UAZ-ban fater kollégáival, vagy aki jött és aznap ráért azzal eljutottunk valahogy. -15-ben meg 40-ben is. És mivel elvben nem úgy van, hogy random helyekre kapod az ovit, papíron nem is nagyon kéne itt a belvárosban balra-jobbra mendegélned, hacsak nem okosba' van a gyerek oviztatva, amikor ugye meg kit érdel a bajod a dolog megint.
    Suliba pedig már tömegben szedtük össze magunkat és ment a gyerekhadsereg szülő nélkül.

    Az a baj, mocsok mód tápos népek lettek az emberek, főleg itt a nagy faluban és nonstop megy a sírás akkor is, amikor igen csendben kéne lenni és inkább fület-farkat behúzni, mert innen sokkal inkább csak lentebb van.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák