Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz bambano #148 üzenetére

    Itt valami mágia van akkor a nyákon, mert ugyanott van ez a blokkdiagram is:

    Ez így egyértelműen router. Ellentmondás nélkül.
    Soha sem beszéltem egyébként sehol a CPU portjairól, mindig az eszköz(router) portjairól volt szó. Abból is az Ethernet portokról, még véletlenül sem TCP/IP portokról, pedig azokból van csak igazán sok ;)
    A kolléga PC-jén 2 Ethernet port van...

    Azt is tudom, hogy a routerek némelyikén nem csak Ethernet port van, azokkal az egyszerűsék kedvéért nem gondolnám, hogy szükséges itt kitérni.
    Arra viszont kitérnék, hogy a nem nagyvállalati ITs, és kiváltképp a SoHo eszközök az esetek legnagyobb részében multifunkciós "öszvérek", router is , switch is, gateway is, tűzfal is, gyakran IDS/IPS is, meg print szerver, torrent kliens/szerver meg még ami eszükbe jut hogy jól nézne ki a marketinganyagon.

    Ahogy a népmesék mondják: bele is mentem, meg nem is. :R

    Ezek után végre megmondanád kérlek, mi az álláspontod a (#132)-ben is található felvetésem kapcsán?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák