Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz Peter13 #28 üzenetére

    a többire majd válaszolnak a fórumozók :) - én csak egyre reagálnék
    valóban, Magyarországon sokan nem hiszik el, hogy a fejlettnek tekintett Nyugathoz képest milyen kiváló az alapinfrastruktúra: ha valaki elmegy Nyugat-Európába dolgozni, gyorsan rájön
    ennek nyilván az az egyik és fő oka, hogy kicsi az ország, és többségében sűrűn lakott - itt is szívnak a ritkán lakott területeken élők, ám ők kevesen vannak a vízfejű országban, de ez a program épp erről szól, hogy ők is megkapják a lehetőséget

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Peter13 #28 üzenetére

    Kint dolgozó rokonok, ismerősöktől tudom én is, hogy mi a helyzet de itthon is inkább szélsőségek vannak. Pl. Digi miatt vannak jó csomagok ahol az elérhető. Aki kertes házban lakik ott 99%, hogy nincs Digi vagy nincs olyan hú de komoly ajánlat mint pl. lakótelep esetén sőt ahol T-home-nak nincs konkurenciája(sebességben se) ott pofátlan módon lerabolja az ott élőket.

    Mobilinternet szintén elképesztően drága. Egyébként nekem nem a nagy sebességű net kell mert szerintem egy 10 vagy 20Mbit/s csomag már bőven elég a kispolgárnak, nekem 10-es van és sokkal jobban érdekel az online játékok miatt a ping mint a sebesség. Az ár viszont mehetne lejjebb, sokkal.

    Thanos was right.

  • b.

    félisten

    válasz Peter13 #28 üzenetére

    Tisztán rezes megoldással, nem lehet 15 megánál nagyobb netet garantáltan szolgáltatni, ha jól tudom,de inkább 10 lehet az. fél optikaival50- 60 mega, ami talán kihozható, de 30-40 amit garantált lehet.
    Nagyobb sávszél mire nyit ajtót ? például hogy lehetőségem legyen végre HD műsort kérnem tőlük, mert ugye az sincs így, most váltottam UPC directre ez miatt.
    10 megás nettel, ha HBO Go-t vagy egyéb videót nézett a család ,online játszani már nem lehetett mellette. most is észreveszem a 40 megással , de azért nem zavar a játékban. Régebben ha játszottam és 60 körüli pingem volt egy film megnézése HBO Go-val 100 körülire emelte a pingemet. most 40 megás nettel talán 60-70.( mert alapból is lejjebb esett ) . Jó dolog a minél nagyobb sávszél, több lehetősége nyílik TV szolgáltatásokra, netflix, stb, és az mellett nem zavarja egymást a család, ha több internet igényes alkalmazás fut.Én fizetnék többet is nagyobb netért, de még arra sincs mód, mert nincs lehetőség. szóval ha drága az optikai kábel, akkor járjanak már körbe és kérdezzék meg az embereket adott helyen, hogy ha 1 évig mondjuk megemelnék a net árát akkor lenne e rá igény.

    repvez (#27):

    színvilág M a csomag neve, VDSL netszolgáltatással.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Snoop-y

    veterán

    válasz Peter13 #28 üzenetére

    Tegyuk hozza hogy kb 1,5 -2 evvel ezelott kezdodott a nagy digitalis fellendules a ma rendkivul kodos albionban ( csoda baszki hogy betalaltam az irodaba :D )
    Na szoval azt akarom mondani, hogy 2 eve meg 2 megas ADSL-el szarakodtam Londontol 30 km-re most meg a kornyeken mindenhol van optika szinte, legnagyobb csomag valami 150Mbit a Virgin -tol.
    Szoval nem kel konnyeket morzsolni ertunk tul sokat :K

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák