Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz repvez #21 üzenetére

    Hát nem tudom mennyire macerás volt nekik, nálam egyszerű volt. Nálam ugyan azon a rézkábelen jön a net mint ezelőtt 15 éve. Semmit nem csináltak. Jött egy ficak, kicserélte a modemet , aztán beállította laptoppal. majd elköszönt. Közelben valami központot fejlesztettek, de az kb 6 utcát ellát. Gondolom az is olcsóbb volt, mint húzni az optikai kábelt. de ha az a feltétel, hogy tudja később a 100 megát, akkor gondolom a központi része már adott, csak kábelezni kellene.Ezen a legkisebb csomag 15 mega, aztán 30 és negyven ha jól tudom, de lehet tévedek a középső csomagban.
    A fickó annyit mondott, mikor csinálta, hogy kicsit feljebb lövi. Így most 45 megás a net és a feltöltésim is olyan 7 mega körüli 5 helyett. Kérdeztem tőle, hogy elbírja e, azt válaszolta, hogy a 60 megát is lazán tudná.( persze ez is vicces a tőlem 30 kilométerre lévő Fehérváron 120 megás netet dobálnak 4 ezerért, én meg ezt kapom 6 ropiért, aminek örülök, mint majom a farkának, mert azért korrekten megnövekedett az eddigi 10 megáshoz képest, ami jó ha 8 volt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák