Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szipipeti

    csendes tag

    Egy kb.: 30.000-es kamera nagyon sokat segít - biciklire nem ülök nélküle, de van mindkét autóban...
    Sokan azt mondják: ez visszás... Persze!
    A kamera nem csak a mások, hanem a saját szabálytalanságomat is rögzíti... Pontosan ösztönöz a szabályos vezetésre...
    Sztori: Szereplők: "Micsu L400 terepes" elől hátul 6/4-es csőből ütköző, segédkeret, elől hátul 6 tonnás csörlő bekészítve... (papírok rendben) Munkásautó... Magas keskeny dög...
    Jön a csórikám a 4,5 hónapos 1.6-os Suzukijával, és a kb.: 1 éves jogsijával... Kb 50 méterre az elsőbbség táblától el kezd előzni... (körforgalom jön, benne közepes mozgás...) Nem fért be a az előzésbe, balra tőlem megáll... Majd egyszerre indulunk... Üveghangon megelőz, a körforgalomban elém vág és satut nyom... megáll!
    A csörlő is - kb a hátsóülés vonalában...
    Elkezdett púposkodni... Szóltam neki, hogy ha nem húzza el a belét, akkor rendőrt hívok...és kifizeti a 3 db 10Ft-os méretű javítást a csörlő festésén ...
    Kihívta ő a rendőröket, hogy nem tartottam be a követési távolságot és szándékosan mentem bele...
    Rendőrék jöttek, megnézték a felvételt...
    Megköszönték a várakozást, leadminisztráltunk... (lementette a saját telefonjára a felvételt)
    A csórikám még 1,5 óra múlva is ott állt a jardokkal...
    Volt ugye:
    1, db gyorshajtás a parkolóban...
    1, db szabálytalan előzés
    1, db záróvonal átlépés
    1, db előzés 1 sávos körforgalomban
    1, db indokolatlan fékezés és veszélyeztetés
    1, db szándékos károkozás...

  • szipipeti

    csendes tag

    válasz Lord Myn #52 üzenetére

    Magad adod meg rá a válasz!
    Kivel koccolnál szívesebben? Józsi'bával, aki 70-el cammog, Vagy "bubuferikével", aki az 1.6-os 24 éves bömösnek tolja, ahogy a csövön kijön 140-el ugyan ott!

  • szipipeti

    csendes tag

    válasz dnelb #89 üzenetére

    Igen! Követni fogsz...
    egészen addig, amíg magadra nézve kötelezőnek tartod a KRESZ-t!
    Egy javaslat: ha úgy érzed, hogy rád - a saját szempontjaid alapján mérlegelve - egyik, vagy másik KRESZ szabály nem betartandó, akkor javaslok egy területet: "vasúti sorompó tilos jelzésén való áthaladására vonatkozó rendelkezések"
    Én személy szerint ennek betartása alól egész életedre felmentlek!
    Győzzön a jobb!
    (Inkább, minthogy szembe jössz velem az átlépett záróvonalon!)

Új hozzászólás Aktív témák