Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz joey04 #20 üzenetére

    Na, megnéztem, tényleg nem rossz, de.
    Nem teljesen erre gondoltam. Valamelyik hsz-ben leírtam, mert már többen is összekeverték.

    Szóval tényleg nem rossz és azt már értem hol lesz kihasználva az a bivaly erős hardver. Egyszerű, szép lassan az okostelefon majd felváltja a laptopokat. Legalábbis teljesítményben és tudásban utolérheti. Dockolva egy laptopra pedig teljes értékű számítógép válik belőle.

    Ja, amit furcsállok, hogy ha már ekkora hardver akkor mér csak 720p-s videókat vesz fel? =/
    És kiírják, hogy full HD 720p... Ez inkább a HD almost ... akarom mondani HD ready kategória lenne :)

    Na, de a lényeg amiért odaírtam azt a "de" szócskát az az, hogy hol itt az új technológia? Hol a technológiai áttörés?
    Mert okés, hogy mocskosul kihasználja azt az erős hardvert, de ez még nem áttörés, csupán kihasználják végre a kézenfekvő lehetőségeket. Ötletesen, innovatívan.

    Szóval én olyan jövőbeli dolgokra gondolok, mint a holografikus kivetítés, vagy a gondolatvezérlés vagy valami hasonló extrém elképzelés, ami ma még leginkább scifi, de van halvány esély a megvalósításra... Szóval kicsit nagyobb távlatokra vagyok kíváncsi.

Új hozzászólás Aktív témák