Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz opr #99017 üzenetére

    Volt jó pár sztori, én voltam a DJ, de nem alkalmazottként, hanem komplett felszereléssel vállalkozóként helyeket bérelve, vagy megállapodva vendéglátóhelyekkel.
    Elég sok mindent láttam, kb 92-98 között csináltam.

    Volt egy szabadtéri diszkó, ahol az egyik vendég részegen, csak úgy, tesztelte, hogy mennyire éghető a nádtető.
    Hát nagyon.. 15 perc alatt porig égett. Próbáltam menteni cuccokat, a fényeimet, hangfalakat, felugrálva lógtam rajtuk, sok mindent letéptem,de nem mindent sikerült. A hely tulaja meg hát elég kemény ember volt, hajtóvadászatot rendezett a tettes ellen.
    Mikor elkapta, úgy megijedt a gyerek, hogy behu, besza.
    Szó szerint.

    Meg a csajok... Ott jöttem rá, hogy nőnek hinni csak ha a sírján ló legel. Szerencsére nem én voltam az áldozat.
    Szinte minden hétvégére volt jelentkező mindenfélére, miközben soknak férje, "komoly" barátja, kapcsolata volt, a legdurvább egy pult alatti cumi volt, miközben a barátja 20 méterre iszogatott a haverokkal.
    Voltak ott mindenféle emberek, a kidobóim is érdekes figurák voltak. Egyik komoly dzsúdós volt, japánba járt nagymesterekhez, ő zárórakor annyira menni akart haza, hogy aki nem ballagott el buli végén rögtön, annak olyat szorított a piát tartó kezén, hogy összetört a pohár.
    Nem csoda, hogy pár év után lelőtték, mikor egy nightclubba ment pénzt behajtani.
    A végén már nagyon beleuntam, hogy minden hétvégén péntek-szombat hajnalig buli, a szabadtéri diszkónál már sütött a nap, meg vitték biciklivel a szerszámokat a földekre a lokál emberkék. Aztán mikor a helyek tulajai úgy gondolták, hogy ők csinálják inkább a bulit, és 10-20k-t fizetnek esténként cuccostul, akkor el is lett engedve ez a szál az életemből.

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák