Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz oriic #14903 üzenetére

    Lehetett céges beszerzés is, jó könyvelő esetén nyertek is vele nem keveset...:) Tényleg nem vga igényes meló lehetett vele, vagy pedig valami nagyon brutál quadro volt benne amivel még nehezebb lett volna eladni és lecserélték egy "gamer" vga-ra. Árul egy autót is, van ott zseton:) Látok egy gamer egeret is, azt meg nem adná a konfig mellé hanem külön 6k-ért árulja :F :D

    szerk: ez a lófogás meg, kénytelen voltam pár felújításból kimaradt cuccot felrakni mert nem tudtam hova rakjam, volt egy páraelszívó, na gondoltam majd ír rá 1-2 ember, gyakorlatilag 1 hét alatt 8-10-en kerestek meg, azonnal viszi, holnap viszi, hív, hívjam, úgy tűnt beesik valaki aki tényleg elviszi másnap, épp másik városban voltm, másnap oké, rácsörgök, majd holnap...:D rá fél órára hív valaki, megvan-e a cucc? mondom meg, de már maga kb a 10. aki biztosan vinné, szóval ha vinné akkor tényleg vigye mert kezdem kicsit unni, csávó kicsit megszeppent de röhögtünk egy jót:) és tényleg elvitte aznap du :)) rá másnap elvitték az ajtókat is, meghozta a mázli faktort:)

    szerk: sőt, kimaradt ytongot is, meg odaadtam régebbi kimaradt járólapot csak vigye a fenébe:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák