Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    válasz icemad #34 üzenetére

    Értjük, hogy neked nem jött be játék, visszakaptad az árát. Sem értetlenkedni (mennyi ideig készült) sem összehasonlítgatni nincs értelme (kurva egyszerű: játszál akkor azokkal). Elindult ítt egy beszélgetés az in-game élményekről, mechanikákról ill. a gyengébb(nek gondolt) gépeken a teljesítményéről meg az optimalizációról stb. Tartsuk meg ezeket a kereteket, a konzolos világfájdalmaid meg a megfelelő helyen leszel szíves interpretálni, köszi,

  • Alpi.

    addikt

    válasz icemad #34 üzenetére

    Én néha simán úgy, mintha Pc-re is kettő lenne ! :))

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

  • copass

    veterán

    válasz icemad #34 üzenetére

    már jönnek ki a patchek és úgy néz ki egyre játszhatóbb lesz gyengéb konzolon is, azért ez örvendetes. de nem kis meló egy ekkora játékot úgy optimalizálni hogy gyengébb vason jól is fusson de szép is legyen. (itt azért kicsit belelóg a kezük a bilibe a ps4-eseknek)
    Night City elég komplex. Koncept artok alapján, 2 évig építették(treehouseninjas magyarok) csak a világot. közel 100+ helyszínről beszélünk.
    plusz jött még a covid is, ezen a szinten már beülős meló van. tehát mindenkit kitettek homeoffice-ba és biztosítani kell a munkakörülményeket számukra.
    saját bőrömön tapasztalom én is hogy a kollegáim akik beülősök , HO kerültek és az otthoni nem feltétlenül munkavégzésre alkalmas gépükkel visszaesett a teljesítményük jelentősen + megjelent egy olyan tétel hogy "skype egyeztetés"! :D

    [ Szerkesztve ]

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

  • hunluki

    senior tag

    válasz icemad #34 üzenetére

    RDR2-be online-ba menj el st denisbe lövöldözni picit konzolon. Úgy be fog zuhanni alap konzolokon 15-20 FPS környékére mint a huzat mind a mai napig.

    CP-nek nagy hype-ja volt és emiatt van nagy pofára esés, illetve ki kellett adniuk mert:
    1. Csak így kapták meg az állami támogatást hogy még 2020-ban kijön.
    2. Marketingesek nem fogták vissza magukat és az évezred játékának kiáltották.
    3. A fejlesztők jelezték hogy ez bizony még nincs kész és szívás lesz, de ugye a pénz az úr, ki kellett adni.

    Szerintem az is működőképes megoldás lett volna hogy csak a story elejét adják ki és később ingyenes DLC/update formájában jön a többi és ráfekszenek az optimalizálásra. Kicsit csúnyácska grafikával is elcsúszott volna a játék ha kevésbé bugos és tartja a 30 fps-t.

    Amúgy halkan megjegyzem hogy nem alap konzolkon és PC-n teljesítményben semmi gond nincs a játékkal, a kommentek között is láthatod hogy rengetegen szeretik a játékot (én is) és repülnek bele az órák rendesen.

    Én úgy szoktam mérni a játékokat hogy előveszem a jó öreg sörös összehasonlítást. Ha egy óra alatt megiszom egy vagy két sört és közbe jól szórakozom akkor az kb ár/érték arányban egy jó szórakozásnak minősül. Tekintve a játék 60 eurós árát és hogy jelenleg 40 óránál még csak a felszínt kapargatom ez nálam már teljesen jó deal, sőt ha rendbe rakják és folyamatosan bővítik akkor egyre jobb lesz.

    Az interneten egy relatíve kevés de hangos tömeg szeret fikázni és hangoskodni, a többiek kényelmesen elvannak vele. Lásd még windows update hibák amikbe a userek 1-2%-a esik bele, a maradéknak semmi baja vele, mégis egy kisebb bugból is ordenáré üvöltözések vannak főleg a technikai fórumokon.

    Itt a lehető legkorrektebben jártak el, akinek nem tetszik visszakapja a pénzét és jónapot, lehet tovább haladni. Majd megveszed féláron vagy olcsóbban valamelyik akció alatt amikor már ki lesz javítva, vagy skippeled az egészet és kész.

    A limitált kiadású konzolok miatt pedig ne fájjon a fejed, ezek évek múlva is jó áron mennek. Pl kollégám mindig limitált kiadású konzolt vesz mert kevés értékvesztéssel el lehet adni és beleforgatni a következőbe.

Új hozzászólás Aktív témák