Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    Nagyon tetszett a cikked. Én vidéki vagyok, de Pestre kerültem már lassan 10 éve és panelproli is vagyok. Szóval én a kutyával úgy voltam az nem lakásba való. Természetesen kislányom addig unszolt, míg nem kapott egy toy uszkárt. Mint lenni szokott természetesen a kutya a kislányom helyet teljesen az enyém lett. Megváltoztatta teljesen az életemet, tökéletesen igaz, hogy látatlanban, de ő formálja a te életedet. Nálam pozitív irányba, rengeteget vagyunk lent, csavargunk, trükökket tanulunk együtt. Rengeteg emberrel ismerkedem meg a mai napig ő miatta. Sokan kérik, hogy mutassam meg újra a trükköket amiket tud. Kislányommal is voltak gondok, a kutya nagyon jó hatással volt rá is. Egy kis szeretetbomba mindegyik! Egyébként Szofi, a kutyusunk, 2.5 kg szóval nem egy nagy jószág, én meg 190 cm magas vagyunk, elég vicces párost alkotunk, sokan meg is mosolyognak mikor sétálunk, de letojom, többre becsülöm a kutyám mint sok embert.


    Ui: aki a szőrhullás miatt nem tart kutyát lakásban, az uszkárból zéró szőr nem hullik ki!

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák