Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz lexter00 #10 üzenetére

    +1.
    Ezt a csávót és videóit ajánlom. Zseniális. Surveillance Camera Man

    Amúgy nagyon szeretem a street viewt. Utazás tervezésnél nagyon hasznos dolog. Előre memorizálom, hova kell menni!

    Bár a most felkerült látnivalók közül mindegyiknél volt szerencsém járni, de jó lesz újranézni! :)

    ( gondolom a következő mondatokért szét fogtok szedni és megköveztek! de leírom)

    Én egyedül azt kértem a google-től, hogy pixelezzék ki a házunkat, mert eléggé belátni, és sikerült akkor jönniük, amikor a kapubeállóban mind a 3 kocsink bent volt + 1 a kapu előtt, és még pont rá lehetett látni a medencére, bringákra stb. :(((
    Ezért gondoltam írok nekik, mert rémlett egy cikk anno, hogy a németek tömegesen kérték a házak kipixelezését.
    Okok amiért gondoltam anno erre:
    1. Betörők miatt, mert nem egyszer látogattak meg minket, ( persze nem tudni, hogy street view keresztül és tudom ők is ki tudnak jönni a "helyszínre", csak ha lehet ne könnyítsem már meg a dolgukat )
    2. És hát a NAV-nak és más szervnek sem kötöm az orrára, hogy hát na. :DDD félreértés ne essék, tiszta minden, csak azért még is. Ezt az örömöt és könnyedséget, legalább ha jogomban áll akkor elveszem tőlük.

    Aztán jó pár háztulajt rávettem az utcában ( elég feltűnő lett volna, ha csak 1 ház van kipingálva ) , így ki van pingálva 5-6 ház, elég volt 1 levelet írni, és rá kb fél napra ki is pixelezték! Tök gyorsak voltak!

    De tisztában vagyok vele, hogy ez csak fölösleges paranoia. :B :B

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák