Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz bambano #1 üzenetére

    a microsoft viszont népjóléti minisztériumba ment át, az intellel, és a roys-al egyetemben. ezt azért jó tudni. egyébként meg évek óta ez megy, de csak most tudja mindenki hogy mennyivel húzták le? hát aki az előző kimutatásról lemaradt az tényleg... úgy tűnik beválik az apple stratégiája miszerint fegyveresekkel kényszeríti a lakosságot a termékei megvásárlására.

    szerk: tehát az fáj hogy engedhetne az árból és akkor is menne? hát ez szép elképzelés lenne, de jó lenne ezt tényleg nekünk? nem mellesleg nem értelek, gondolom mondták már neked hogy minden annyit ér amennyiért el lehet adni. ezt ennyiért lehet. ez fáj?

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz bambano #7 üzenetére

    továbbá az intellel és a roysal is összeboronáltalak. szokásom. boeinget nem is említettem.

    többet fizetnek mint amit szükséges lenne? van egyáltalán olyan dolog ezen a világon ami nem ingyenes tehát fizetsz érte és annyiba kerül mint előállítani? a cégek felépítése és finanszírozása nem erre épül nem tudom észrevetted e. van egy rakat befektető akik brutális pénzeket nyomnak bele az adott cégbe, aztán persze zsíros osztalékot kapnak, ami ha bejön mégtöbb befektetőt vonz. én se értek ezzel egyet, de szerintem senki nem fizet semmiért pont annyit amennyi szükséges.

    egyébként meg mi lenne ha letolná 25%-al az árakat? egy pár gyártónál a felsővezetés szívrohamot kapna, és még jobban tarolnák a piacot. hogy erre a többiek hogyan tudnának reagálni hosszú távon arra viszont elég nehéz válaszolni, nem hiszem hogy a legtöbb gyártó tudna ennyivel lennebb menni, így viszont elég komoly gondok lennének később esetleg árverseny tekintetében...

Új hozzászólás Aktív témák