Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz kenwood #42 üzenetére

    Alszanak azok, csak begyakorolták, hogy hogyan kell közben úgy tenni mintha mégsem :D

    Amúgy nekem is ez az egyik nagy problémám a jelenlegi állapottal. Az, hogy a sofőr órákig tartó bambulás után helyesen beavatkozzon teljesen irreális elképzelés. Ez egyszerű jogászkodás, elbírja a papír mint jogilag kiváló megoldást, de teljesen életszerűtlen.

    Én 1000 százalékosan az önvezető autók mellett vagyok, de azért nem ártana 1-2 céget seggbe rúgni. A Teslat kapásból páros lábbal a félrevezető név és kampány miatt.... (a videók végén 3 mp-ig megjelenő apróbetű hogy ez csak segítő rendszer megint csak jogi maszatolás)

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz kenwood #49 üzenetére

    Ez nem lesz népszerű vélemény, de szerintem nem szabad ezt kihegyezni arra, hogy a hatóságok hogy engedhették ezt. Már most is alakul a lincshangulat és a politikai népszerűség sokkal fontosabb minthogy tényleg jó megoldás szülessen, ergo elkezdődik az érzelmi alapú döntéshozás ami teljes betiltáshoz, vagy legalábbis ésszerűtlenül szigorú szabályozáshoz vezethet.

    Ez jelenleg egy nem vagy csak áttételesen szabályozott terület. Nem a hibást kell keresni és vádaskodni, meg képmutatóan tépni a ruhánkat, hogy jajj emberek halnak meg (nem rád célzok), hanem normálisan megvizsgálni, hogy hogyan lehet ezt ésszerű keretek közé foglalni. Emberek haltak meg és még fognak is. A repülés története szerintem nagyon hasonló ehhez, lehet nem kell újra feltalálni a spanyol viaszt, sok következtetést le lehet vonni onnan is.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák