Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz hcl #182 üzenetére

    "és mondjuk építünk mellé másikat is"

    A világon nincs annyi hely és pénz, ahova elég parkolót lehetne építeni (és ha lenne is, tök értelmetlen lenne, azonnal kihasználnák).

    Idézet a cikkből: "Budapesten mintegy 5700 P+R parkolóhely van. A fővárosba kívülről naponta körülbelül 330 000 személygépkocsi lép be, és mintegy százezer indul befelé a külső kerületekből. Ennek a 75-szörös különbségnek még a töredékét sem lehet áthidalni új P+R parkolóhelyek építésével"

    Ugyanezt feltételezem a belsőbb parkolóhelyekről is.

    Mindig két probléma kerül szóba amikor sírni kell az autósoknak: a tömegközlekedés állapota, és az elégtelen számú parkoló (kifejezetten a P+R).

    Bárcsak ugyanolyan erővel vernék az asztalt a tömegközlekedés miatt, mint ahogy hisztiznek a több parkolóhelyért, de azt ingyen, lehetőleg a család összes autójának (true story, Zugló) :o

    Közben meg kinézek itt az útra, és épp a szomszéd 2x2 sávos utcából csaptak le full 1-1 sávot (mindkét oldalt) parkolónak nemrég, lassan már a konyhámba is akar valaki parkolni....

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák