Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz MK VII #7 üzenetére

    Én igen, de az ázsiaiakat ettől még nem csípem. Valamikor gyermek / fiatal kamaszkoromban kiemelkedően szépnek/vonzónak tartottam őket, de ma már épp ellenkezőleg, "csúnyácskának" vélem látni még az ilyen "válogatott egyedeket" is, mint színésznő, modell, stb (de a hétköznapibbakat is ugyan így, akiket akár magyarországon látok élőben, netán félvér magyarként). Csak fura formákat és szokatlan arányokat látok (akár arc, akár testtájak külön-külön, akár egyben az egész távolról), amiből szubjektíven egyik sem tetszik különösebben (ráadásul a mostanság divatos öltözködésük is épp azokat a vonásokat hangsúlyozza, ami nálam nem nyer - anélkül pedig még jobban látszik, hogy "idegen").

    ---

    Amúgy tényleg ez a Computex cikk volt az első, amit megnéztem, mert úgy terveztem, hogy megvárom az utolsót és akkor elkezdek lapozni visszafelé. Minden úgysem érdekel és könnyebb válogatni ha megvan a teljes lista. :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák