Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Dr. Akula #436 üzenetére

    Önmagán belüli másolás nem ér, az nem megy el a PCIe-buszig, tehát nyilván nem limitálja annak a sávszélessége. Ott inkább a SSD-vezérlőnek az áteresztőképesége számít, meg a NAND chipek sebessége...
    Attól persze még az NVMe cudar gyors, az elméleti maximális sávszél PCI Express Gen3 x4 esetén 4 GB/s.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • schawo

    titán

    válasz Dr. Akula #436 üzenetére

    Ha ez nem az, akkor semmi se.
    Így van. Teljesen igazad van. Ezek nem, és semmi se.

    Végül is 3 percet is lehet várni amire 1 is elég lenne... Te tudod. Akkor csak fogadd el, hogy van aki már nem 86-ban él.
    3 perc alatt 4GB/s sebességgel 0,75 TB adatot lehet beolvasni. Én inkább kihagyom, nekem nem kell ennyi adat olvasgatni. Az ostoba inzultus részre nem reagálok.

    Szerintem dobd ki azokat a hulladékokat!
    A sajátjaimról majd én döntök, elég vagyok hozzá. De ha te úgy gondolod, hogy a megjelölt adatátviteli sebesség egy játék vagy windows betöltése során kidobásra ítélt hulladék teljesítménye, akkor kezd kidobálni a sajátodat. De taposd is meg alaposan, nehogy visszamásszon abba a gépbe véletlenül.

    kép: Ez az egyetlen változata a szekvenciális írás-olvasásnak, amikor egy nagy fájlt másolsz egy másik helyre. És még így is csak a sávszél 20%-át sikerült kapargatni.

    Tényleg indíts el egy hwi-t [link], tölts be pár játékot, és nézd meg a csúcs adatátviteli sebességet. Ez középhosszú blokkok olvasása, jellemzően 200-400 MB/s értéket fogsz kapni.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák