Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    Na megint itt vagyok, válaszolnék pár ember kérdésére, szépen sorrendben.

    dshk (#32). Néztem a Blacknoise hűtőket, és komolyan mondom, szerintem csak a dizájnra mennek. Ráadásul egy konkrét, korrekt értéket nem tüntetnek fel a site-on, tipikusan olyan, mint egy szar TV Shop reklám.

    York (#37). A WBK68 jó hűtő, másoknál 1.4-es Thunderbird esetén is bevált. Lehet, hogy te a gyári, rózsaszín pasztával tetted fel? Mert akkor könnyen elképzelhető a magas hő. Rendes hőátadó pasztával 4-5 fokot lehet nyerni!

    guest (#40). Valami brutális hűtőre vágysz? Az ár sem érdekel? Megmondom neked a véleményem! Ki sem kell mozdulnod az országból, házhoz szállítják az USA-ból. Szerintem egy Swiftech MCX462-vel jársz a legjobban, az összes tesztben (Tom's Hardware, Overclockers.com stb.) ez lett a legjobb.
    Ha érdekelnek giga-brutál-mega-death hűtők külföldről, akkor sasold meg ezt a cikket (önreklám):
    http://www.internews.hu/intercool/index.phtml?page=cikk&id=166
    A Noisecontrol hűtők egyszerűen szarok, nagy parasztvakítás az egész.

    Casoli (#42). Én is szeretem a WBK38-at, de az ilyen megjegyzések: ''Tutira a Coolink szponzorálhatta a tesztet, mert ha wbk38 is bekerült volna, tuti leveri, vagy megszorongatja! Ez így elég átlátszó szerintem.''
    nagyon gyengék, tipikus ''fanatikus vagyok, leszarom az összes tesztet, nekem van igazam'' típus az ilyen.

    Hát ennyi. Egyébként még mindig jó a teszt. :)

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák