Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Kis megjegyzés a cikkhez: én nem rónám fel negativumként a modem hiányát. Pont ezt a telefont néztem ki magamnak, és őszintén szólva, semmi szükségem nincs modemre, minek fizessek érte. A kijelzőre sem panaszkodom, a T230-at ismerem, amit el kell olvasni, azt el lehet rajta, egyáltalán nem zavar a 4096 szín. A mostani telefonomon még a régi zöld ledes háttérvilágitásos kijelző van, nekem az is tökéletesen jó. És szerintem vagyunk még páran, akiknek nem a színek száma számít, hogy legyen egy kellemes, megbízható, elegáns telefonunk, ami csak azt tudja, amire szükségünk van, és nem kell fizetnünk fölösleges szolgáltatásokért. A fekete színnek hála az alsó kategória szerintem egyik legelegánsabb telefonja ez, semmi fölösleges díszítés, semmi gusztustalan dizájn (Siemens) és a telefon anyaga is korrekt, ami ebben a kategóriában megint csak nem minden telefonról mondható el (ismét a Siemens. )

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák