Új hozzászólás Aktív témák

  • [amne]

    senior tag

    Azt hiszem az utóbbi időkben nagy divat lett érdekeket, jogokat, és mindenféle anyagi juttatásokat védeni, akár kéretlenül is, természetesen jó pénzért. Ezzel akár még egyet is értek, ha már vannak törvények, jogok, akkor ezt is vegyük figyelembe, és ne felejtsük el, hogy mi egyszeri felhasználók, abból a jelentős mínuszból indulunk, hogy nap mint nap megszegjük ezeket a törvényeket, jogokat. Másrészt, ezeknek a nagybecsű jogvédő szervezeteknek azt is figyelembe kéne venniük, hogy a felhasználók erre rá vannak kényszerítve. Az említett jogok tisztázatlanok, ahogy a cikkben is meg lett említve, a különböző jogvédőknek akár egymással ellenkező stratégiájuk is van a pénzek behajtására/büntetésre.

    Nekem ez az ami nem tetszik, elfogadom, hogy én egy kis szemét vagyok mert letöltök olyan sorozatot amit itthon nem is játszanak, azért mert érdekel, és azért mert engem nem a Győzike show érdekel. De akkor az igen tisztelt jogvédők is fogadják el, hogy amíg a kishalakat - mineket - cseszegetnek, addig nem fog semmilyen mutató csökkenni (lásd másik cikk) akkor sem ha ferdítenek ezeken, és akkor sem ha őszinték maradnak, amit nehezen tudok elképzelni. Menjenek ki piacokra, dolgozzanak össze vámosokkal, rendőrőkkel, de rólam szálljanak le piti kihágásokért. Tudják ők is nagyon jól, hogy csak azért specializálódtak a mi ''apró pénzünkre'' mert nincsen semmilyen hatalmunk, olyan jogi hátterünk amivel meg tudnánk magunkat védeni.

    Továbbá ne áltassanak minket folyamatosan azzal, hogy a mezei usereket nem figyelik, nem büntetik. Csak az elmúlt pár hónapban hány olyan cikk látott napvilágot akár itt is ami elfogodd DC-zőről, piti másolóról, szólt?

    --
    Összegezve, ami nekem nem tetszik, az az hogy a könnyű pénzszerzés reményében gomba mód szaporodnak a jogvédők, akik a mi jogainkra tesznek, oda húznak ahol a pénz van, és mindezt olyan átláthatatlan, egymásnak ellentmondó joghalmazba keverik bele, amit az egyszeri usernek lehetetlen felfognia, nyomon követnie, és ez szerintem el sem várható tőle.

    Az állampolgároknak kötelességük ismerni a törvény szavát, ebben a témában pedig mégis olyan tudatlanság, és eltévedettség fedezhető fel, ami más témakörben szerintem nem jellemző. Remélem ezzel a cikksorozattal is ezen próbáltok javítani, és megszorongatjátok az általam oly sokat emlegetett jogvédő szervezetek képviselőit kérdéseitekkel. ;]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák