Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tertius

    tag

    Engem Claire Danes igazán beszervezhetne. Utána / alatta engedném, hogy nézzenek webkamerán keresztül is, ha rendszeresen kellene "jelentenem" neki :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Tertius

    tag

    válasz #65755648 #48 üzenetére

    Engem az zavar, hogy az oroszokkal szemben ekkora kettős mérce van. Az amerikaiak azt csinálnak itthon, amit akarnak, random üzletembereik különleges kiváltságokkal rendelkező egyetemeket alapítgatnak, lobbiznak, komplett sajtószeleteket vesznek meg (nem csak ő, mások is), hogy aztán az amcsi érdekekért lobbizzanak magyar újságírók és magyar politikusok az Országgyűlésben (ahová MI választunk . . . ), de ez nem baj, ááá, dehogyis befolyásolás.

    Bezzeg, ha az oroszoktól veszünk egy X dolgot, akkor rögtön beindul a (amerikai érdekeltségek által pénzelt) sakálbanda, hogy FÚÚÚÚJ, OROSSSSZ BEFOLLLLLLLYSSÁÁÁÁÁSSSSS FÚJ.

    Utálom a kettős mércét.

    Ami pedig az amerikai nem hulló újságírókat illeti . . . nos, ott is vannak. Igen, konteóblog, de ha az orosz linkek úgyis mind orosz propagandaoldalak, akkor lehet ez is. Így PC, nem? ;]

    szerk: na jó, legyen ne konteó is: az Obama-adminisztráció alatt az újságíróknak konkrét ukáz lett kiadva, mit kérdezhetnek, és mit nem. És ha nem játszottak megfelelően, akkor repültek, és letiltották őket, vagy mehettek vidékre helyi lapokba írni. Hogy ebben mi az érdekes? Hogy az ottani politikai erőnek akkora hatalma van a sajtó felett, hogy megölni valakit a legritkább esetben kell, egyszerűen ellehetetlenítik, tönkreteszik, aztán mehet vidékre állatfarmra (hehe). Így - ebben a ragyogó demokráciában - mindenki beáll a sorba bégetni. Vicces, nem?

    [ Szerkesztve ]

  • Tertius

    tag

    válasz #65755648 #57 üzenetére

    Tudod, nem véletlenül használtam a KETTŐS MÉRCE kifejezést, még ha - merő jóindulatból - rögtön azt feltételezed, hogy ún. "szűk látókörű, sötét kurucinfós agyhalott" vagyok. Tájékozott vagyok, látom / hallom / olvasom, hogy a sajtóban mi megy, ha egy amerikai "ügy" kapcsán történik valami, és mi, hogy ha egy orosz ügy merül fel. Előbbinél kritika nélküli, hálás tövig benyalás (nem mindenhonnan, btw, szerencsére), a másiknál a "sz*r sem elég büdös", káros orosz befolyás, utóbbiról mindent elmond, hogy már lényegében frázisként használják, komplett kifejezésként. Káros amerikai befolyás "természetesen" nincs.

    A szűk látókör hajszálpontosan az, amit most te csinálsz. Széles látókörről papolva skatulyázol a szokásos libtard panelekkel, amiből köszi, de nem kérek. És a legnagyobb poén, hogy amúgy az oroszoknak is rengeteg mocska van, de - amint azt az előző hozzászólásban írtam - nem bírom, amikor csak az ő mocskukról lehet olvasni olyan sajtóban, amit hasonló (vagy még nagyobb . . . ) kaliberű, csak amerikai mocskok fizetnek. Na, ezt nem bírom, kettős mérce, deja vu?

    A sajtós mondanivalót szemlátomást nem sikerült megérteni, de nem baj, mert szerencsére előtártad a tényeket egy wikipédia linkkel. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Tertius

    tag

    válasz nyisziati #79 üzenetére

    Nem lett itt elmondva semmi. A kettős mércés hozzászólásomban írt felvetéseimre még csak érdemi reakció sem érkezett.

    Jah, nem, annyi volt a nagy leleplezés toflehi által, hogy ex katedra "SEMMIBEN NINCS IGAZUNK ÉS KÉSZ", és ezzel kb. le is lett zárva az egész. És csak a tény kedvéért: azt írtam, libtard paneleket használ , ami igaz is, de ez önmagában nem jelenti azt, hogy az is.

    A szélsőjobbos haverozáshoz pedig külön gratulálok.

    Ami meg a nagy demokrata elnökjelöltasszony Clintonnét illeti a body count kapcsán, már Hágában kéne ülnie, csak azon ügyek miatt, amit ez a nő csak és kizárólag Líbiában elkövetett a külügyi haverjaival együtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák